Esra Erol’un Programında Akıl Almaz Olay: “Eşim Oyunda Tanıştığı Erkeklere Çıplak Fotoğraflar Atıyordu!”

Aleyna

ATV

20 Nisan 2021

Esra Erol’un Programında Akıl Almaz Olay: “Eşim Oyunda Tanıştığı Erkeklere Çıplak Fotoğraflar Atıyordu!”

ATV’nin reyting rekortmeni sunucusu Esra Erol, yıllardır büyük bir başarı ile programına devam ediyor. İlk olarak evlilik programlarıyla hayatımıza giren güzel sunucu; ülkemizde evlilik programları yasaklanınca konseptini değiştirmek zorunda kaldı. ATV’nin bir diğer gündüz kuşağı programı Müge Anlı’nın Tatlı Sert’ine yakın bir konseptte insanların hayatına dokunmaya başlayan Esra Erol, en yakın rakibesi Müge Anlı’yla kıyasıya bir rekabet içinde!

Esra Erol ve Müge Anlı

Yine Sinirlerimiz Bozuldu!

Ancak Müge Anlı’nın programında daha sert ve ağır diyebileceğimiz konular işlenirken; Esra Erol’un programında evlilik ya da evden kaçan kadınların konusu ele alınıyor. Fakat Esra Erol’un programında gün geçmiyor ki; sinirlerimizi zıplatmayan bir konu işlensin! Absürtlük konusunda sınırları zorlayan halkımız sayesinde “daha ne olabilir ki?” dediğimiz her anda absürtlüğün sınırının olmadığını bir kez daha anlıyoruz.

Esra Erol

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında bugün yine ilginç olaylara şahitlik yapıyoruz! Son olarak geçtiğimiz hafta ikinci kez evden kaçan Nilüfer konusuyla sinirlerimiz oynamışken; bugün yine bir evden kaçan kadın konusuyla sinirlerimiz oldukça bozuldu!

Oyun Aşkı!

Ramazan Bey, eşi Dursun’un evden kaçtığını söyleyerek Esra Erol’un programına başvuruyor. 26 Mart tarihinden beri çocuğuyla birlikte sırra kadem basan Dursun’un eşi Ramazan; hem Dursun’u hem de ufak kızlarını bulmak istiyor. Fakat Ramazan’ın anlattıkları herkesin sinirini bozacak cinsten. Eşinin bir savaş oyunu oynadığını anlatan Ramazan; Dursun’un oyunda birileriyle konuştupunu ifade etti. Hatta Ramazan’ın iddiasına göre, Dursun 10 ay boyunca oyundaki biriyle sevgili olmuş!

Eşi Dursun’un kendisiyle ve çocukla hiç ilgilenmediğini anlatan Ramazan; çocuğunu bulmak ve eşiyle boşanmak istiyor. Bu sırada telefona Dursun’u yakından tanıyan bir komşu bağlanarak; Dursun’un erkeklerle sürekli görüntülü konuştuğunu anlatıyor. Hatta hem komşunun hem de Ramazan’ın iddiasına göre Dursun, oyunda tanıştığı erkeklere çıplak fotoğraflarını gönderiyormuş! Kaçtığı kişi de oyundan tanıştığı biriymiş. Bakalım Dursun bulabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz