Pınar Altuğ’dan Yeni Aile Saadeti Paylaşımı Geldi! Yıllar Geçti Ama Onlar Hiç Değişmedi

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Pınar Altuğ’dan Yeni Aile Saadeti Paylaşımı Geldi! Yıllar Geçti Ama Onlar Hiç Değişmedi

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacak çiftinin yıllar itibariyle birlikte oldukları aile fotoğraflarını derledik. Gördük ki, tek değişen fotoğrafa katılan küçük Su ve sonrasında da… İşte Pınar Altuğ’un tek kelimeyle yıllara meydan okuduğunun ispatı!

21 Yaşından Beri Tanıyoruz

pınar altuğ

Neredeyse 21 yaşından beri tanırız Pınar Altuğ’u. Nereden mi? Tabii ki Miss Turkey Güzellik Yarışması’ndan. Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ’un Miss Turkey birinciliği aslında televizyon kariyerinin de vesilesi olur. 1994 yılında kazandığı bu birinciliğin hemen bir yıl sonra magazin programı sunuculuğu yapmaya başladı. Ama asıl çıkışı Meltem’le oldu.

Hoş Geldin Meltem!

blank

Ve Çocuklar Duymasın başlıyor! İnanılmaz bir şey ama dizi 2002 yılında başlamasına rağmen hala daha tüm karakterler aklımızda. Kim unutabilir ki ‘Taş fırın erkeği Haluk’ ve o alımlı mı alımlı Meltem karakterini. 2002’deki Meltem’le şimdiki Pınar Altuğ’u düşününce ünlü oyuncunun değişmeyen fiziği ve ifadeleri bir kez daha kendisini göstermiyor mu?

Yağmur Atacak ile Biraz Daha Gençleşme

Pınar Altuğ YAğmur Atacan

2000 yılında Umut Elçioğlu ile evlenerek beş yıllık bir evlilik geçiren Pınar Altuğ ardından 2008 yılında çok konuşulacak olan Yağmur Atacan’la nikah masasına oturdu. Çok konuşuldu çünkü bu kez evlilikte yaşça büyük olan kadın tarafıydı. Neyse ki ikili tüm bunlara hiç aldırmayıp yollarına devam ettiler. Hatta evlendikten bir yıl sonra kızları Su Atacan dünyaya geldi.      

13 Yıllık Evliliğin Ardından Tek Değişen!

Pınar ALtuğ

Pınar ve Yağmur ikilisinin evlilikleri 13 yılı geride bırakırken ünlü oyuncu bugün sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafa bakılınca ünlü oyuncuların her ikisinin de gençliklerinden bir şey kaybetmedikleri görünüyor. Hayatlarında değişen tek şeyse kızları Su… Su büyüyor ama anne ve babası adeta yıllara meydan okuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz