Bu Kadar da Olmaz! Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki Takipçileri Linç Etti: “Allah Cezanı…”

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Bu Kadar da Olmaz! Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki Takipçileri Linç Etti: “Allah Cezanı…”

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan paylaşımları ile sosyal medyada olay olmaya devam ediyor. Ancak bu sefer yaptığı biraz sınırı aştı. Takipçileri tarafından linç edilmekten kurtulamadı!

Birçok Dizide Rol Alan Enis Arıkan Şöhreti Sinema Filmiyle Yakaladı

İlk olarak 1998 yılında Aynalı Tahir dizisi ile ekranlara gelen Enis Arıkan, sonrasında da Genco, Kadın İsterse, Kurtlar Vadisi Pusu gibi birçok dizide rol aldı. Ancak bizim onu tanımamız 2015 yılında vizyona giren Kocan Kadar Konuş filmi ile oldu. 2016 yılında aynı filmin ikinci bölümünde de rol alan Enis Arıkan, gay bir bankacıyı canlandırdı.

Muzo Performansı İzleyenleri Büyüledi

blank

2018 yılında jet sosyete ile seyirci karşısına çıkan Enis Arıkan, hayat verdiği Tony karakteri ile bir hayli beğenildi. Uçuk kaçık bir rol ile izleyicileri kendine hayran bırakan Enis Arıkan, beklenmedik bir şekilde Camdaki Kız’a dahil olarak Muzo rolünü üstlendi. Başlarda altından kalkamayacağı konusunda tereddütler yaratan yetenekli oyuncu beklenenin de üzerinde bir performans sergiledi.

Tatili Alaçatıda Geçirdi

blank

Özellikle duygusal sahnelerde gösterdiği başarı ile bir kere daha kendini kanıtlama fırsatı bulan yetenekli oyuncu, sosyal medya paylaşımları ile de en çok takip edilen ünlüler arasına girdi. Dizinin çekimleri biter bitmez tatile çıkan ünlü oyuncu zamanının çoğunu Alaçatı’daki evinde geçirdi.

blank

Yakın arkadaşı Ezgi Mola’nın Alaçatı’da açtığı Roop adlı mekandan sık sık paylaşımlar yapan Enis Arıkan, Mola’nın yokluğunda Roop’tan desteğini eksik etmedi. Her gece mekanı kapatıp arkadaşına rapor veren yakışıklı oyuncunun özverisi sevenleri tarafından takip edildi.

Son Paylaşımı Yüzünden Linç Edildi!

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Enis Arıkan, olaylı paylaşımlarına bugün bir yenisini daha ekledi. Bir metro içerisindeki görüntüleri yayınlayan ünlü oyuncu, videonun sonundaki sürprizden sonra takipçileri tarafından linç edildi. Yürekleri ağza getiren o paylaşıma takipçileri bakın ne tepkiler verdi.

blank

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz