Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Alişan İçi Yanarken Annesine Teselli Veriyor: En Büyük Destekçisiyse Eşi Buse Varol!

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Alişan İçi Yanarken Annesine Teselli Veriyor: En Büyük Destekçisiyse Eşi Buse Varol!

Zor günler geçiren Tektaş ailesi bugün Selçuk Tektaş’ın ölümünün 7. günü için okunan mevlitte bir araya geldi. Alişan ve acılı annesinin gözyaşları adeta yürekleri parçaladı.

Tektaş Ailesinin Mutluluğu İmrendiriyordu

Doğum günü, evlilik yıldönümü, anneler ve babalar günü gibi özel günlerde birbirlerine jestler yapan ve sevgi dolu sözlerle kutlayan Tektaş ailesi, görenleri adeta imrendiriyordu. Özellikle Alişan ve eşi Buse Varol’un o samimi paylaşımları, sosyal medyada bir hayli beğeniliyordu.

Üzerlerine Kara Bulutlar Çöktü

blank

Görenlerin 41 kere maaşallah dediği Tektaş ailesinin mutluluğu ne yazık ki geçtiğimiz günlerde gölgelendi. Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın covid testleri pozitif çıktı. Alişan hastalığı hafif belirtiler göstererek ayakta atlatırken, kardeşi Selçuk Tektaş ne yazık ki onun kadar şanslı olamadı. Bünyesi covid ile boğuşamayan Tektaş, hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı.

blank

Selçuk Tektaş hastaneye yatınca, ailenin hastane nöbetleri başladı. Ne abisi Alişan, ne de yengesi Buse Varol Selçuk Tektaş’ı hiç yalnız bırakmadı. Hatta aile dostları Yaşar İpek bile acılı aileyi hastanede ziyaret etti ve Selçuk Tektaş’ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Seçluk Tektaş’ın, doktorların beklediği bazı tepkileri verdiğini söyleyerek herkesi umutlandıran Yaşar ipek, sevenlerinden dua etmelerini istedi.

Selçuk Tektaş Ne Yazık ki Hayatını Kaybetti

blank

Bu güzel haberin üzerinden çok geçmeden Alişan kardeşinin durumunun kötüye gittiğini ve entübe edildiğini açıkladı. Hal böyle olunca Tektaş ailesi için korkulu bekleyiş başladı. Yengesi Buse Varol türbelere kadar giderek dua etti, hatta bütün takipçilerinden de dualar istedi ama nafile, Seçuk Tektaş 20 gün süren yaşam savaşını kurban bayramının 1. gününde kaybetti.

Mevlitten Görüntüler Yürekleri Dağladı

Bugün Selçuk Tektaş’ın ölümünün 7. günü sebebiyle Teşvikiye Camiinde Tektaş ailesi tarafından mevlit okutuldu. O esnada gözyaşlarını tutamayan acılı anne Suzan Tektaş’a oğlu Alişan ve gelini Buse Varol destek oldu. Annesini teselli etmek isterken göz yaşlarını tutamayan Alişan’ın o anları görenlerin yüreğini burktu. Bizlere de acılı aileye sabırlar dilemekten başka çare kalmadı. Nurlar içinde yat Selçuk Tektaş…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz