Hülya Avşar’dan Genç Annelere Taş Çıkartacak Poz! Avşar’ın Sahil Pozunu Görenler Pes Artık Dedi

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Hülya Avşar’dan Genç Annelere Taş Çıkartacak Poz! Avşar’ın Sahil Pozunu Görenler Pes Artık Dedi

Tatil sezonunu Ayvalık’ta açan ve her geçen gün tatilden oldukça cesur pozlar paylaşan Hülya Avşar bugün de kişisel Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Paylaştığı fotoğrafla sosyal medyayı yıkıp geçen Hülya Avşar genç annelere taş çıkarttı. Plajda çocuklarla kumsalda oyun oynayan Hülya Avşar hem enerjisi hem de güzelliği ile görenleri etkilemeyi başardı. İşte Hülya Avşar’ın son hamlesi!

Avşar’ın Bikinili Poz Klasiği

Geçtiğimiz kış yoğun bir tempo geçiren Hülya Avşar Masumiyet dizisinin erken final yapmasının ardından kendisini dinlenmeye aldı. Tatil sezonunu da Ayvalık’taki yazlığında açan Hülya Avşar daha önce de siyah bikinili pozları ile büyük sansasyon yaratmıştı. Takipçilerin yoğun beğenileri ile karşı karşıya olan Hülya Avşar bundan da aldığı cesaretle her geçen gün bu güzelliğini sergilemekten de geri kalmıyor.

Çocuklarla Oynuyor

Yeni sezonda da ekranlarda olacağının sinyalini veren Hülya Avşar bu arada dinlenmeye ve tatil yapmaya devam ediyor. Deniz, kum, güneş tatilini bir türlü bırakamayan Hülya Avşar bugün de kumsalda çocuklarla kum oynarken bir fotoğrafını paylaştı. Güzelliği ve fit görünümü ile beğeni toplamaya devam eden ve dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı da Olur mu?

blank

Bundan kısa bir süre önce de Ayvalık Belediye Başkanlığına AKP’den aday olması için önerildiği iddia edilen Hülya Avşar konu ile ilgili bir açıklama yapmıştı. Avşar konu ile ilgili “Henüz yazacak haberlik bir durum yok” diyerek konuyu geçiştirmeye çalıştı. Eğer tatil için her yıl gittiği Ayvalık’ın belediye başkanlığına seçilmesi düşüncesi gerçek olacak olursa Avşar kızı yeteneklerine bir yenisini daha eklemiş olacak. Şarkıcılık, sinema oyunculuğu, spor derken bir de siyaseti eklerse artık Hülya Avşar’ı kim tutar bilemiyoruz doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz