Dedikodu Kazanı: Alişan’ın Selçuk Tektaş’a Yürek Burkan Vedası, Seren Serengil Ateş Püskürdü, Arzu Sabancı’dan Çıkış!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

27 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Alişan’ın Selçuk Tektaş’a Yürek Burkan Vedası, Seren Serengil Ateş Püskürdü, Arzu Sabancı’dan Çıkış!

Magazin dünyasında bugün de sular durulmadı. Bakalım 27 Temmuz Salı günü neler olmuş, hep beraber inceleyelim!

1. Alişan’dan Selçuk Tektaş’a Veda

Geçtiğimiz hafta kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, Instagtam’dan paylaştığı gönderi ile sessizliğini bozdu; “Bugün 7. gün… Ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah’ım seni en güzel yerde misafir ediyordur. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız. Hep bu gülümsemenle kalacaksın aklımda. Allah’ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah.. Seni çok seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman, nasıl başlayacağım bilmiyorum. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar. Hiç gitmemişsin gibi….”

2. Seren Serengil Yine Birilerine Çattı!

blank

Köpeği Noynoy’a dövme yaptırdığı iddialarını gören Seren Serengil Instagram’dan ateş püskürdü; “Cahil hep düşmanlarım cahil. Köpeğine dövme yaptırmış diye yazmışlar e nereden bilecek? Bu mührü seceresi hayvanlara koyuyorlar. Sen şimdi ‘Secere ne?’ diye de sorarsın, hiçbirinizin seceresi doğru dürüst olmadığından anlamazsınız. Bu arada iki kişinin daha ismine ulaşıldı. Şimdi savcılık iş birlikçilerinin peşinde. Daha önce çantacımdınız şimdi önüme getirteceğim sizi, Noynoy’dan bile özür dileyeceksin sen. Bak sana söz.”

3. Bergüzar Korel’den Büyük İsyan!

blank

Kızına hamile olan Bergüzar Korel, gittikleri plajda kendilerini ve çocuklarını görüntüleyen vatandaşlara isyan etti; “Günler önce ailecek gittiğimiz plajda, basındaki arkadaşlar hassasiyetimizi bilip çocuğumuzu çekmemiş ve yayınlamamışken, halktan bir çok insanın Han ve Ali’nin bir sürü videosunun programlarına servis edildiğini ilettiler bize. Halka açık bir yerde basın tarafından çekilen fotoğraf ya da videomuza hiçbir şey diyemem. Ama işleri bu olmasına rağmen, çocuğumuzun fotoğraını, videolarını yayınlamayan bu sağduyulu arkadaşlarımızın tam tersine hangi his ile acaba bizimçocuklarımızın videoları çekilip yollanıyo bu sayfalarda inanın anlamıyorum. Nasıl bir tatmin duygusudur bu? Farkedip uyarıda bulunduğumda ise ne yanlış anlamışlığım kalıyor, ne ben kimim ki ne sanıyorum kendimi naletliğim. Bu çok ciddi bir mesele. Hiçbir çocuğa izinsiz dokunmayın. Fotoğrafını videosunu çekmeyin.Buna hakkınız olmadığını bilin artık””

4. Arzu Sabancı’dan Mülteci Çıkışı!

Arzu Sabanci

Sabancı ailesinin sevilen üyelerinden Arzu Sabancı, bugün Instagram hesabından mülteciler konusunda görüşünü bildirdi. Ancak Arzu Hanımın bu çıkışına sosyal medyadan tepki de geldi destek de; “Ülkemde mülteci istemiyorum. Sessiz işgale dur de” yazısı paylaşan Arzu Sabancu, “Bayramlaşmaya ülkesine gidenin can güvenliği var demektir. O zaman orada kalmalı” notuyla sosyal medyayı karıştırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz