Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Nihayet Konserlerden Fırsat Buldu: Setten Önce Bakın Ne Yaptı?

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Nihayet Konserlerden Fırsat Buldu: Setten Önce Bakın Ne Yaptı?

Eğlence mekanları açılır açılmaz Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam kendini konserlere attı. Geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Eda Ece ile Cahide adlı mekanı coşturan güzel oyuncu, dizi çekimleri başlamadan önce bakın ne yaptı!

Yasak Elma En Bomba Sezonunu Yaşadı

4 sezon boyunca ekranların en sevilen dizisi olarak yerini korumayı başaran Yasak Elma, belki de yayın tarihinin en bomba sezonunu geçirdi. Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade’nin hayat verdiği Ender, Yıldız ve Şahika karakterlerinin yarattığı mizah ile harika gibi bir sezon geçiren Yasak Elma, sezon finali öncesinde resmen yaprak dökümü yaşadı.

blank

Cansu karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya ve Şahika rolündeki Nesrin Cavadzade’nin ayrılığıyla sarsılan dizi, müthiş bir sezon finaline imza attı. Dört sezondur kadroda yeniliklerle ekrana gelen ve her sezon başarı çıtasını daha da yükselten Yasak Elma kadrosuna bu sezon kimlerin katılacağı merak konusu oldu.

Dizi Biter Bitmez Oyuncular Hep Beraber Tatile Çıktı

blank

Yasak Elma sezon finali yapar yapmaz dizinin güzel oyuncuları Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan hep birlikte tatile çıktı. Otel yerine teknede olmayı tercih eden ünlü isimlerin tatil paylaşımları, adeta sosyal medyayı salladı. Bu tatil Şevval Sam için tek olmadı, güzel oyuncu bir de Prenses ismini verdiği karavanı ile kısa bir tatil yaptı.

Yasaklar Kalkınca Kendini Sahneye Attı

Yasakların kalkması ile birlikte kendini sahnelere atan güzel oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, çıktığı her mekanda izleyenleri sesi ve fiziğiyle büyüledi. Hem güzelliğini hem de müzikal yeteneğini annesi Leman Sam’dan alan güzel şarkıcı, sahnelerden fırsat bulduğu kısa aralığı da kendine vakit ayırarak geçirdi.

Bir Kere Daha Prensesi İle Buluştu

blank

Mobil yaşamayı çok sevdiğini her fırsatta belirten güzel oyuncu, Prenses ismini verdiği karavanını restore ettirerek kendi elleriyle süsledi ve yaza hazır etti. Hem dizi çekimleri hem de konserlerden sonra rahatlamak için karavanında vakit geçirmeyi tercih eden Şevval Sam kendisini bir kere daha Prensesinin kucağına attı. Güzel oyuncunun o paylaşımı sosyla medyada çok beğeni aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz