Sezon Finaline Gider Ayak Yapacağını Yaptı! Esra Erol Sosyal Medya Hesabından Hiç Görmediğiniz Kareleri Paylaştı

Aleyna

ATV

25 Haziran 2021

Sezon Finaline Gider Ayak Yapacağını Yaptı! Esra Erol Sosyal Medya Hesabından Hiç Görmediğiniz Kareleri Paylaştı

ATV’nin çok izlenen programları arasında yer alan Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’da programı için de sezon finali geldi çattı. Ancak final öncesi Esra Erol sosyal medya hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki, doğrusu bu paylaşım için hepimiz ayrıca tebrik ettik kendisini. İşte Esra Erol’un ekip ruhu!

Bu Bir Ekip İşi…

Özellikle sabah kuşağı programları içerisinde çok konuşulan ve çok izlenenler arasında yer alan Esra Erol’da için de sezon finali zamanı geldi çattı. Başarılı sunucu ekranlara veda ederken sosyal medya hesabından programın görünmeyen kahramanlarını da açığa çıkarmayı ihmal etmedi. Ne de olsa izleyiciler programlarda daha çok sunuculara odaklanıyorlar. Oysa ki, o programın yayınlanabilmesi için adeta koskoca bir ekibin birlikte çalışması gerekiyor. İşte bunun sonuna kadar farkında olan Esra Erol da yalnızca kendisi değil ekip arkadaşlarının da vedasını iletmeyi ihmal etmedi.

Ekipcek Toplantı

Yapımcılığını eşi ali Özbir’in yürüttüğü Esra Erol’da programının 215. bölüm toplantısını da Instagram hesabından yayınlayan Esra Erol, tüm ekibin program öncesi ruh halini de yansıtmayı başarmış.

blank

Son 1 Hazırlıkları şeklinde paylaştığı fotoğrafta da ekibin genç kadınlarını bir araya getiren Esra Erol kameraların arkasındaki fikir ekibini de tanıtıyor takipçilerine.

İletişim Ekibi

blank

Ve yine “Ekranda Görmedikleriniz” başlığıyla tanıttığı bir diğer ekip de programın iletişim ekibi. Bu ekip olmasaydı onca canlı bağlantı ve onca heyecanlı görüşme nasıl olurdu ki?

Sizi de Böyle Alalım…

blank

Tüm ekip çalışanlarının yanına teker teker giderek hepsiyle fotoğraf çektiren Esra Erol tüm bu paylaşımları ayrıca kırmızı kalple “Ekranda görmedikleriniz” diyerek etiketledi.

İşte Esra Erol’un Sezon Finali

blank

Böylelikle Esra Erol bir kez daha farkını ortaya koymuş oldu. Sezon finali sadece benim finalim değil bütün ekibin finalidir dercesine emeği geçen herkese kuru bir teşekkürle yetinmedi. İşte o emeği geçen ama ekranlarda hiç görünmeyen herkesi objektifin arkasından aldı ve karşısına getirdi. Tebrikler Esra Erol…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz