Yolun Başında Yorgun Düştüler! Masterchef Danilo Zanna Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın Şaşırtan Hali

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Yolun Başında Yorgun Düştüler! Masterchef Danilo Zanna Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın Şaşırtan Hali

TV 8 ‘de ekranlara gelen ve merakla beklenen yarışma Masterchef, nihayet yarın akşam izleyicileriyle buluşuyor. Başlangıç için izleyiciler kadar yarışma kadrosu da heyecanlarını bir süredir sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlardı. Ama son gelen paylaşım daha yolun başında yorgun düştükleri şeklinde algılandı ve doğrusu herkesi şaşırttı.

Başlıyor Ama Nasıl?

Yarın TV 8 ekranlarında yeniden hayranlarına merhaba demeye hazırlanan MasterChef yarışması için nefesler tutuldu ve geri sayım başladı. Yine birçok kişiyi ekranlara kilitleyecek olan yarışmanın jürisinde ise Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu yer alıyor. Kendileri de şu ana kadar yarışma için oldukça heyecanlı olan ve bu heyecanlarını her fırsatta sosyal medya hesabından paylaşan üçlü ekibin bugün yaptığı paylaşım ise onları tanıyanları çok şaşırttı. Enerjileri daima yüksek olan Danilo, Mehmet ve Somer’in yere yığılan fotoğrafları hem güldürdü hem de çok sayıad beğeni topladı.

Sempatik Jüri

DANİLO ZANNA MASTERCHEF

MasterChef 2021’in jürilerinden ilki Danilo Zanna. Şu ana kadar sempatik tavırlarıyla, hoş İtalyan aksanıyla ve genellikle nezaketli haliyle tüm izleyicilerin beğenisini kazanan bir isim. Bu özellikleri ile yarışmaya bir fark katan Zanna, İtalya’da tamamladığı Gastronomi eğitiminin ardından Türkiye’ye yerleşerek birden fazla şehirde kendi restoranlarını açmış bir isim.

Somer Sivrioğlu

SOMER SİVRİOĞLU MASTERCHEF

Somer Sivrioğlu ise Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olduktan sonra Avustralya’da yüksek lisans yaparken aynı zamanda orada şeflik kariyerine ilk adımını atıyor. Bir restoranlarda yöneticilik yaptıktan sonra Sidney’de menüsünde Türk lezzetlerinin bulunduğu restoranını açmış. Bunun yanı sıra MasterChef Avustralya’da misafir jüri üyesi olarak yer alan Somer Sivrioğlu 2018 yılından bu yana da MasterChef Türkiye yarışmasının jüriliğini yürütüyor.

Mehmet Yalçınkaya

MEHMET YALÇINKAYA MASTERCHEF

Üçüncü jürimiz Mehmet Yalçınkaya ise Fransa, İtalya, Katar, Almanya ve Yunanistan’da gastronomi ve mutfak koordinatörlüğü yapan bir isim. 2004’te İstanbul Yemek Akademisinde insan anatomisi ve sindirim sistemi üzerine eğitim alan Yalçınkaya 2018’den bu yana MasterChef Türkiye’nin jürilerinden birisi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz