Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in Çağrısına Kulak Verin: “Bunlar Sizin İçin Zor Değildir…”

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2021

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in Çağrısına Kulak Verin: “Bunlar Sizin İçin Zor Değildir…”

Camdaki Kız’ın yıldızı Burcu Biricik son dönemlerde gündemden düşmüyor. Başarılı oyunculuğu kadar güzelliği, duyarlılığı ve mütevazi yaşantısıyla da kalplerimizi fetheden ünlü oyuncu, bugünlerde Türkiye’nin dört bir yanını saran yangınlar konusunda da elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Akdeniz Kraliçeliğinden Ekranlara…

2006 yılında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçilen Burcu Biricik, 2007 yılında yayınlanan Maçolar dizisi ile ekranlara merhaba dedi. Yardımcı karakter olarak rol aldığı birçok projenin arasına Ümit Milli adlı dizi ile bir başrol deneyimi sıkıştırmış olsa da Burcu Biricik’in tanınması Beni Böyle Sev ile oldu.

blank

Şeref Meselesi ve Hayat Şarkısı adlı dizilerle başarısını perçinleyen Burcu Biricik, geçtiğimiz sezon, Kırmızı Oda’da Boncuk Kaynak olarak karşımıza çıktı. Öyle bir oyunculuk segiledi ki, izleyenlerin adeta ağzı açık kaldı. Dizideki partneri Feyyaz Şerifoğlu ile olan uyumu da çok beğenilince ikiliye Camdaki Kız’ın kapıları aralandı.

blank

Burcu Biricik, Camdaki Kız’dan hemen önce Netflix’te yayınlanan mini dizi Fatma’da rol aldı. Öyle sanıyoruz ki Fatma olarak sergilediği performans da onu Camdaki Kız’ın başrolü yapan etkenlerden biri oldu. Nitekim güzel oyuncu Nalan karakterinin de hakkını verdi. Ancak dizi erkenden sezon finali yaparak tadını damaklarda bıraktı.

Çekimler Bitince Soluğu Tatilde Aldı

blank

Camdaki Kız’ın yeni sezonu heyecanla beklenedursun, Burcu Biricik çekimler biter bitmez eşi ve oğluşum dediği kedisiyle tatile çıktı. Vaktini doğada geçiren Biricik, hem sahillerin keşmekeşinden, hem de covid riski taşıyan kalabalık ortamlardan uzakta huzuru buldu.

Tatilde de Olsa Duyarlılığını Kaybetmedi

blank

Ancak güzel oyuncunun da hepimiz gibi son günlerde huzuru kaçtı. Ülkemizi saran alevlerle ilgili elinden geldiğince destek olmaya çalışan Burcu Biricik, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla özellikle de e-ticaret sitelerine çağrıda bulundu. Paylaşımında “E-ticaret sitelerine ricamdır. Ne olur elinizdeki yangın toplarının tümünü, yangın için uygun maske, bot, kıyafet ne gönderebiliyorsanız gönderin bölgelere. Bunlar sizin için gönderilmesi zor, maliyetli malzemeler değildir.” ifadesine yer veren güzel oyuncunun bu çağrısı taktir topladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz