Paylaşımlarıyla Dikkatleri Üzerine Toplayan Ezgi Mola’dan İbretlik Ders: “Bu da Olması Gereken!”

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2021

Paylaşımlarıyla Dikkatleri Üzerine Toplayan Ezgi Mola’dan İbretlik Ders: “Bu da Olması Gereken!”

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın eleştirel paylaşımları her ne kadar başına dert olsa da, yetenekli oyuncu doğru bildiklerini haykırmaktan vazgeçmiyor. Güzel oyuncunun bugünkü iğneli paylaşımı ise yangın müdahalelerine!

Paylaşımları başına dert açıyor

Hem güzelliği hem de oyunculuğu ile gönlümüze taht kuran Ezgi Mola, duyarlılığı ile de hepimizi etkiliyor. Sosyal medya paylaşımlarında mutlaka bir kayıp patili dost, ya da kan arayışı gibi yardım çağrılarına denk geldiğimiz ünlü oyuncu, toplumsal konularla ilgili yorumlar yapmaktan da çekinmiyor. Ancak bazen bu yorumlar Ezgi Mola’yı zor duruma da sokabiliyor.

Hakkında Dava Açılmıştı

blank

Bildiğiniz gibi güzel oyuncu hakkında geçtiğimiz dönemlerde yaptığı bir paylaşımla ilgili dava açıldı. Özetlemek gerekirse Ezgi Mola, Batman’da intihar eden İpek Er’e tecavüz eden Jandarma Musa Orhan’ın serbest bırakılmasıyla ilgili bir paylaşım yaparak “Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya! Ne deyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!” ifadelerine yer verdi.

blank

Musa Orhan’ın avukatlığını üstlenen Mehmet Erkan Akkuş ise Ezgi Mola’nın bu paylaşımı ile iligi savcılığa suç duyurusunda bulundu ve hakkında hakaret suçundan 2 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle dava açtı. Mola’ya açılan bu dava bir hayli tepki gördü. Ünlüler ve sevenleri Ezgi Mola’ya destek olmak için #EzgiMolaYalnızDeğildir hashtagini açtı. Bu hasahtag üzerinden yetenekli oyuncuya destek mesajları yağdı.

Yine de Akıllanmadı

blank

Ancak bu kötü durum da Ezgi Mola’yı doğru bildiğini söylemekten ve eleştirel paylaşımlar yapmaktan alıkoymadı. Başarılı oyuncu bugün de sosyal medya hesabından yangın söndürme çalışmaları ile ilgili bir paylaşım yaptı. Yunanistan’dan bir arkadaşının, evinden görünen bir yangını “Daha yangın çıkalı yarım saat oldu, 2 uçak 2 helikopterle anında yetiştiler” notuyla paylaşması üzerine galeyana gelen güzel oyuncu, aynı görüntüleri “Bir olaya müdahale nasıl yapılmaz biz bir haftada gördük, bu da yapılması gereken” notuyla paylaştı. Umarız bu paylaşım da Ezgi Mola’nın başına iş açmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz