Instagram Hesabınız Kısıtlandı mı? Sorunun Çözümü Aşk Mantık İntikam’ın yıldızı Melisa Döngel’den Geldi!

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2021

Instagram Hesabınız Kısıtlandı mı? Sorunun Çözümü Aşk Mantık İntikam’ın yıldızı Melisa Döngel’den Geldi!

Aşk Mantık İntikam’ın başrolü Melisa Döngel, geçtiğimiz haftalarda açıkladığı cinsel istismara uğradığı gerçeğiyle hepimizin içini acıtmıştı. Bugünlerde ise ülkemizi saran alevlere karşı mücadeleye verdiği destekle kalplerimizi ısıtıyor.

Aşk Mantık İntikam İlk Başrol Deyenimi!

Melisa Döngel

Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alan Melisa Döngel, 2016 yılında Hangimiz Sevmedik adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına geçti. Ardından Arka Sokaklar, Bizim Hikaye, Sen Çal Kapımı gibi fenomen dizilerde yardımcı karakter olarak rol alan güzel oyuncu, şu sıralar Aşk Mantık İntikam ile ilk başrol deneyimini yaşıyor.

Çocukluk Travmalarıyla İçimizi Yaktı

blank

Hem güzelliği hem de yeteneğiyle hepimizi büyüleyen Melisa Döngel, geçtiğimiz haftalarda babası tarafından maruz kaldığı cinsel istismarı anlatarak içimizi yaktı. Hayatını alt üst eden bu zorluğu ilk kez geçtiğimiz günlerde açıklayan Melisa Döngel, aslında mahkemeye şikayetini tam 4 yıl önce yapmıştı.

blank

21 yaşındaki güzel oyuncu sözlerine “Ben artık dik durmaktan sıkıldım. Bir şey olmamış gibi yaşamaktan çok yoruldum. Çocukluğumu yaşayamadım hiç” diyerek başladı ve başından geçenleri bir bir anlattı. Henüz küçücük bir çocukken babası tarafından başlayan cinsel tacizler şiddetle harmanlanarak güzel oyuncunun çocukluğunu mahvetti.

blank

Annesinin kendisine inanmadığını söyleyen Melisa Döngel, 17 yaşına geldiğinde babasını şikayet etti. Babası her ne kadar inkar etse de Melisa Döngel mahkeme tarafından haklı bulundu ve A.D’ ye 15 yıl hapis cezası verildi. Geçtiğimiz haftalarda tüm bunları paylaşarak acısını bir kere daha katlayan Melisa Döngel, bu travmalar yetmezmiş gibi bir de hepimizi etkileyen yangın felaketi ile boğuşmaya başladı.

İnstagram Kısıtlamalarından Kurtulmanın Yolunu Paylaştı

blank

Sosyal medya hesabından sürekli yangınlarla ilgili faydalı bilgilendirmeler yapan Döngel, yaşanan yoğunluk ve paylaşım fazlalığı sebebiyle Instagram’ın kullanıcı hareketlerini kısıtlamasına karşı bulunan çözüm yolunu da takipçileriyle paylaştı. Şayet sorun yaşarsanız sizler de aynı adımları takip ederek kısıtlamaları kaldırabilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz