Bu Kez Kafa Bulmamış! Aleyna Tilki’nin Kiminle Evlendiğine İnanamayacaksınız

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2021

Bu Kez Kafa Bulmamış! Aleyna Tilki’nin Kiminle Evlendiğine İnanamayacaksınız

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, dün yaptığı “Evleniyorum” paylaşımıyla kafaları karıştırmıştı. Onu hayranları bile ciddiye almasa da az önce gerçekten de evlendi!

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki, genç yaşına rağmen güçlü sesi ve alternatif tarzıyla öne çıktı. Henüz reşit olmadığı halde konserler verdiği için başı belaya girse de, uzun süredir böyle bir problemi kalmadı. O dönemden beri de iyice coştu! Sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanan genç şarkıcı, ilginç paylaşımlarıyla bilim insanlarına bile meydan okudu. Ama son yaptığı paylaşım kadar kafa karıştıran bir sözü henüz görülmedi!

Düğünü Böyle Duyurdu

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, kendisiyle özdeşleşen bir pembe ayıya da sahip! Tüm projelerinde ve katıldığı programlarda yanından ayırmadığı pembe ayı artık onun simgesi haline gelse de, dün onu geride bıraktığına dair bir paylaşım yaptı.

Bana pembe ayıyı bıraktıran hayat size neler yapmaz. Yarın başkasıyla evleniyorum” diyen Aleyna Tilki, yine “uçtuğu” düşünülerek pek ciddiye alınmadı. Ama o bu akşam düğününün olacağı konusunda ısrarlı paylaşımlar yapmaya devam etti.

Ayı Gitti Robot Geldi

Yurt dışına açılmayı kafasına koyan ve bunun için uzun süre ABD’de yaşayan Aleyna Tilki, dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa ve prodüktör Diplo gibi isimlerle çalıştı. İlk şarkısı “Retrograde” pek beğenilmedi ancak o pes etmedi. Bu kez, söz ve müziği kendisine ait olan “Sır” parçasıyla çıkış yapmaya hazırlandı. Pembe ayının yerini de robot aldı. Hatta o robot damat bile oldu!

Klibinde robotla aşk yaşayan Aleyna Tilki, az önce de düzenlediği sembolik düğün sayesinde o robotla evlendi. Aleyna Tilki’nin şahidi ünlü şarkıcı ve besteci Ersay Üner, robotun şahidi de Cemal Can Canseven oldu! Bakalım, dikkat çekmek ve PR uğruna daha neler göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz