Tövbe Estağfurullah Çocukları Ekrandan Uzak Tutun! Bülent Ersoy’un Son Hali Dudak Uçuklattı: Diva’ya Ne Oldu?

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

Tövbe Estağfurullah Çocukları Ekrandan Uzak Tutun! Bülent Ersoy’un Son Hali Dudak Uçuklattı: Diva’ya Ne Oldu?

Türkiye’nin Diva’sı Bülent Ersoy, her ne kadar gözlerden uzak yaşıyormuş gibi görünse de aslında gündemi bir hayli oyalıyor. Bir gün kürkü, bir gün eski aşkları, bir gün de lüks harcamaları ile magazine konu olan Bülent Ersoy, bugün de makyajsız hali ile gözlerimizi yuvalarından fırlatıyor.

Kanser Korkusu Diva’yı Yıprattı

Geçtiğimiz aylarda vücudunda beliren bir kist nedeniyle hastaneye başvuran Bülent Ersoy’dan küçük bir opersayonla parça alınmış, neyse ki patoloji sonuçları temiz çıkmıştı. Kanser endişesi ile kendini yiyip bitiren Diva’mız da böylelikle rahat bir nefes almıştı.

İyi Haberi Böyle Kutladı

blank

Bu rahatlamanın etkisiyle hem doğum gününü hem de sağlığı ile ilgili iyi haberi kutlamak isteyen Bülent Ersoy, kesenin ağzını açtı. Her konuda lüksüne düşkün olduğu bilinen sanatçı, özellikle kıyafetlerine, ayakkabılarına ve çantalarına harcadığı uçuk rakamlarla birçok kez gündeme geldi; bu kutlama da onlardan biriydi.

blank

Fendi’nin Peekabo Iconic modelini çok beğenen Diva, çantaları Türkiye’de bulamayınca en yakın arkadaşı Ebru Erten olaya el attı. Çantaları alabilmek için önce Fransa’ya ardından da Duabi’ye uçan Erten, çantaları Bülent Ersoy’un doğum gününe yetiştirdi. Diva çantalar için yaklaşık 200 bin TL ödedi.

Mustafa Keser ile Yeni Bir Programa İmza Attı

Henüz çantaların etkisi dinmeden, Diva’nın Mustafa Keser ile birlikte program yapacağı haberi magazine bomba gibi düştü. Televizyonlarda görmeyi özlediğimiz Bülent Ersoy’un ekranlara geri dönüşü müjdelendi. Benzemez kimse bize adlı programın Star Tv ekranlarında yayınlanacağı belirtildi.

blank

Yapımcılığını Poll Production’ın üstlendiği programın tanıtımı geçtiğimiz günlerde ekrana geldi. İddialara göre program için 480 m²’lik bir stüdyo hazırlandı. Gazino atmosferi yaratılmak istenen stüdyonun 200 m²’lik kısmında 25 bin adet renkli payet kullanılarak parıltı efektleri sağlandı.

Makyajsız Hali Görenleri Korkuttu

Program öncesinde tatil yaparak dinlenen Bülent Ersoy, dün bir balıkçıda objektiflere takıldı. Arkadaşları ile birlikte gittiği mekanda 8 bin 500 TL hesap ödeyen Diva’nın makyajsız hali dikkat çekti. 2.sayfaofficial adlı instagram sayfası tarafından paylaşılan o resme kısa sürede birçok yorum yağdı. Yorumların geneli Diva’nın makyajsız halinin tanınmaz olduğu yönündeydi. Bakalım Bülent Ersoy o görüntüleri görünce ne tepki verecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz