Cedi Osman’la Afrika’ya Gitmişti: Bir Döndü Pir Döndü! Ebru Şahin’in Son Haline İnanamayacaksınız

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2021

Cedi Osman’la Afrika’ya Gitmişti: Bir Döndü Pir Döndü! Ebru Şahin’in Son Haline İnanamayacaksınız

Ünlü oyuncu Ebru Şahin, sosyal medyadaki iddialı paylaşımlarına devam ediyor. Sevgilisi Cedi Osman’la birlikte uzun bir tatile çıkan oyuncu, Afrika tatilindeki haliyle görenleri şaşırtıyor.

Ebru Şahin

Ebru Şahin, üç sezon süren fenomen dizi “Hercai” sayesinde olağanüstü bir çıkış yakaladı. Geniş bir hayran kitlesine ve ödüllere kavuşan ünlü oyuncu, yeni sezonun en iddialı projeleriyle de teker teker görüştü. Son kararı ise TRT 1 için hazırlanan dönem dizisi “Destan” oldu. Ünlü oyuncu, Türklerin İslamiyet’i kabulünden önceki bir zamanı anlatan “Destan” dizisinde dağlarda yaşayan bir genç kızı canlandıracak. Rolü için uzun bir kampa girmeden önce de tatilin tadını çıkarmaya kararlı! “Hercai” dizisi bittiği günden beri tatil yapan Ebru Şahin, dizideki partneri Akın Akınözü’yle ilgili çıkan olaylara bile hiç karışmadı. Belli ki, yeni projesine kadar huzurunu bozan hiçbir şeyin içinde olmak istemiyor!

Cedi Osman’la Çok Mutlu

Ebru Şahin’in dünyaca ünlü basketbolcu Cedi Osman’la yaşadığı aşk geçtiğimiz yaza damgasını vurdu. ABD-Mardin hattında ilişkilerini sürdürmeyi başaran çiftin mutluluğu parmak ısırtıyordu. NBA ara verince ve “Hercai” bitince çiftin hasreti de son buldu. Birlikte önce Maldivler’e giden mutlu aşıklar, uzun süredir de Afrika’nın altını üstüne getiriyor. Öyle ki, Ebru Şahin tam bir Afrikalı oldu çıktı!

Çok Şaşıracaksınız

Ebru Şahin

Afrika’ya adım atar atmaz saçlarına rasta yaptıran Ebru Şahin, hayranlarını şok etmişti. Ziyaret ettiği yerin kültürünü tanımayı abartan ünlü oyuncu, o yörenin yerel kıyafetlerine de bayılmış gibi görünüyor.

Rastalı saçları, bronz teni ve yerel giysileriyle bambaşka bir görünüme bürünen ünlü oyuncu, Afrika’yı bir hayli benimsedi. Paylaşımına gelen yorumlara bakarsak, ünlü oyuncunun hayranları arasında beğeniden çok şaşkınlık hakim! Bakalım, tatil bitmeden daha ne gibi paylaşımlar göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz