Ona Rahat Yüzü Yok! Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın Linçlerden Linç Beğendi

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2021

Ona Rahat Yüzü Yok! Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın Linçlerden Linç Beğendi

Ünlü oyuncu Deniz Işın, sosyal medyadaki ilginç paylaşımlarına devam ediyor. Son günlerde linçlerden kurtulamayan Deniz Işın, takipçilerine bu konuda laf atmadan geçemedi!

Deniz Işın

Deniz Işın, mühendislik yaparken rotayı bir anda hayali olan oyunculuğa kırmış bir isim. İstediklerini gerçekleştirmek için tüm düzenini değiştiren Deniz Işın, kısa süre içinde de bu fedakarlığının ödülünü aldı. “Her Yerde Sen” ve “Atiye” gibi dizilerle setlere ısınan ünlü isim, ilk olarak geçtiğimiz sezonun iddialı dizilerinden “İyi Günde Kötü Günde” ile dikkat çekti. Ama dizi büyük bir hüsran yaşayıp erken final yapınca, onun kadar iddialı bir başka diziye geçti, “Sefirin Kızı”! Bu dizide de fazla kalmayan Deniz Işın, “Masumiyet”e geçiş yaptı ve nihayet büyük bir çıkış yapmayı başardı. Artık başrollerden inmiyor!

Yeni Leyla O Oldu

“Masumiyet”ten en karlı çıkan isim olan Deniz Işın, fenomen dizi “Leyla ile Mecnun”un yeni versiyonunda başrolü kapmayı başardı. Yetmezmiş gibi, YouTube’da Sarp Bozkurt’la birlikte oynadığı “Vee Sonra” da çok dikkat çekti ve BluTV’ye transfer oldu. Film projeleri de cabası! Anlayacağınız, Deniz Işın’ı çok yakında her yerde görmeye başlayacağız. Ama bu hızlı çıkışın bir bedeli de oldu!

Linç Üstüne Linç

Deniz Işın

Deniz Işın, sosyal medyada oldukça aktif bir isim. Paylaşımları çoğu takipçisini eğlendirse de, bazıları küçük detaylardan büyük bir linç fırtınası koparmayı başarıyor! Bu duruma aldırmamaya çalışan Deniz Işın, sektörde de benzer şeyler yaşadı, tıpkı diğer meslektaşları gibi. Burcu Özberk sektördeki erkek dayanışmasından bahsedince dayanamayıp o da isyan etti. “İşin daha da kötüsü sürekli, ‘Buna alışacaksın, böyle olur, daha neler olacak kim bilir?” gibi cümleler duyup bunun inanılmaz derecede normalize edildiğine şahit oldum” diyen Deniz Işın çok dertliydi.

Deniz Işın story

Yine de, bu olaylarla mizah sayesinde başa çıkma alışkanlığından vazgeçmiyor!

Buruşukluk Linci

“Leyla ile Mecnun” setinden paylaşım yapan Deniz Işın, turuncu giysilerinin içinde oldukça havalı görünüyordu. Ama o, onu olduğu gibi kabul etmeyenlere laf atmayı tercih etti!

Şortun buruşuk linci, enter” diyen Deniz Işın, takipçilerini hem güldürdü hem de düşündürdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz