Yasak Elma İçin mi Yaptırdı? Biran Damla Yılmaz’ın Son Halini Görünce Şoke Olacaksınız

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

Yasak Elma İçin mi Yaptırdı? Biran Damla Yılmaz’ın Son Halini Görünce Şoke Olacaksınız

Ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, “Baraj” dizisindeki büyük başarısının ardından “Yasak Elma”ya transfer oldu. Güzel oyuncunun hayrete düşüren yeni imajı ise “Yasak Elma”ya hazırlık olarak yorumlandı.

Biran Damla Yılmaz

Biran Damla Yılmaz, henüz bir konservatuvar öğrencisiyken setlere adım attı. Ufak tefek roller oynayarak pişen genç oyuncu, “Muhteşem Yüzyıl” ile “Kırgın Çiçekler” gibi uzun soluklu ve çok izlenen yapımlarda oynadığı için dikkati çekmeyi başardı. Belki de bu yüzden diğer rakipleri gibi uzun yıllar emek vermesi gerekmeden en tepeye sıçradı! Yeşilçam’ın sultanı Türkan Şoray’ın en sevilen filmlerinden “Baraj” diziye uyarlandığında herkes Türkan Şoray’ın rolünü kimin oynayacağını merak ediyordu. O isim Biran Damla Yılmaz oldu!

Büyük Başarı Kazandı

Baraj afişi

Genç oyuncunun ilk başrolü Mahsun Kırmızıgül’ün çok izlenen filmi “Mucize 2: Aşk” ile geldi. Ama söz konusu Türkan Şoray’ın rolü olunca altından kalkabileceğinden kimse emin olamadı! Gerçekten de “Baraj” başladığında hem senaryo sıkıntıları hem de Biran Damla Yılmaz kıyasıya eleştirildi. Ama çok geçmeden dizi toparlandı ve haftanın en zorlu günü olan salı akşamında tutunmayı başardı. Biran Damla Yılmaz da gün geçtikçe rolünün hakkını vermeye başladı ve hayran kitlesi giderek büyüdü. “Baraj” sona erince tekliflerden teklif beğenen genç oyuncu, aynı yapım şirketiyle çalışmayı tercih etti. Ama yeni bir proje için değil, fenomen dizi “Yasak Elma” için!

Yeni İmajı Şaşırttı

Neredeyse bölüm başı oyuncu değiştiren “Yasak Elma”, geçen sezona bir yangın sahnesiyle veda etti. Böylece, pek çok oyuncunun gidiş bileti de kesilmiş oldu. Ama onların yerini dolduracak başrol oyuncusu da çoktan belli, Biran Damla Yılmaz! Genç oyuncunun rolünün detayları bilinmese de, değiştirdiği imajı bir ipucu olarak görüldü.

Biran Damla Yılmaz

Saçlarına rasta yaptıran Biran Damla Yılmaz, “Yasak Elma” öncesi son bir çılgınlık mı yaptı, yoksa dizide böyle mi oynayacak? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz