Duygu Özaslan Kendine Cephe Alanları İfşa Etti: Reynmen’den Sonra Moneyhunter Şeyma Subaşı da Duygu’yu Engellemiş

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Duygu Özaslan Kendine Cephe Alanları İfşa Etti: Reynmen’den Sonra Moneyhunter Şeyma Subaşı da Duygu’yu Engellemiş

Youtube’un en sevilen Youtuber’larından olan Duygu Özaslan, dün yayınladığı yeni bir video ile Youtube aboneleri için yepyeni bir konsept yarattığını gördük! Yeni konseptine “Neler Oluyor?” ismini veren güzel fenomen; kamera karşısında hem makyaj yapıyor hem de gündemde olan bitenleri yorumluyor!

Duygu Özaslan

Duygu Özaslan’ın Yeni Konsepti!

“Neler Oluyor?” konseptinin ilk videosunda ise Duygu Özaslan “İstanbul Sözleşmesi, Ekonomi, Türkçe Rapçiler” konularını ele alıyor. Tabii başlığa “ekonomi” yazdıktan sonra “Ben ekonomiden anlamıyorum” demesi biraz ironik olmuş ama sıkıntı yok. Bizler Duygu’yu böyle seviyoruz! Hem makyaj yapan hem de gündemdeki konuları yorumlayan güzel fenomen; video esnasında bazı kişileri ifşalamayı da ihmal etmiyor! Örneğin Moneyhunter lakaplı Şeyma Subaşı, Duygu Özaslan storylerini görmesin diye; storylerini güzel fenomenden gizlemiş. Videoda en şaşırdığım kısım burası oldu diyebilirim.

Duygu Özaslan

Reynmen ve Şeyma’yı İfşa Etti!

Birçok farklı konuya değinen ve aynı zamanda kamera karşısında makyaj yapan Duygu Özaslan, ara sıra bazı fenomenlerin kendini Instagram’dan takipten çıktığını hatta engellediklerini de söyledi! Son olarak Reynmen’in kendisini takip etmeyi bıraktığını şöyle ifşa ediyor güzel fenomen; “Bir tane haber çıkmış. Keşfette gördüm bunu da. Reynmen’le benim fotoğrafımı yan yana koymuşlar, ‘Ne oldu da birbirlerini unfollow ettiler?’ diye yazmışlar. Şey diye açtım ‘Niye beni unfollow etsin ki?’ falan dedim. Profiline girdim gerçekten ‘follow’ var orada. Beni de atmış engelleyerek ‘unfriend’ yapmış. Bilmiyorum gerçekten, Yusuf’un benimle ne problemi var bilmiyorum. Sevdiğim bir insan, gerçekten anlayamadım.”

Bu konudan sonra ise Duygu Özaslan, Şeyma Subaşı’nın kendisini storylerini görmesin diye engellediğini iddia etti. Yahu siz ne istiyorsunuz bu kızcağızdan? Tabii doğru mudur bilinmez; “Bir de şöyle bir şey oldu. Şeyma Subaşı, benim sevdiğim ve tanıdığım bir insan. Böyle fotoğraf koyuyor falan, görüyorum feedimde ama bayadır storylerini görmediğimi fark ettim. Bir gün Büşra’yla beraberdik, böyle konuşurken bir şey gösterdi bana. Ben de storysine gireyim dedim. Storysi yok, engellemiş benden storylerini. Çok şaşırdım, ben hiç kimseyi storylerimi görmesin diye engellemedim. Hatta böyle bir şey olduğunu bilmiyordum bile!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz