Çukur Setinin En Tatlı Misafiri! Aras Bulut İynemli ve Rıza Kocaoğlu Nihayet İyileşen Öykü Arin’i Konuk Etti

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Çukur Setinin En Tatlı Misafiri! Aras Bulut İynemli ve Rıza Kocaoğlu Nihayet İyileşen Öykü Arin’i Konuk Etti

Fenomen dizi “Çukur”un setinde dünyalar tatlısı bir misafir vardı! Aras Bulut İynemli ve Rıza Kocaoğlu, iyileşmesi için kampanya yaptıkları Öykü Arin’i ağırladı.

Çukur afişi

Show TV’nin dört sezondur devam eden dizisi “Çukur”, büyük bir hayran kitlesine sahip. Özellikle ilk sezonda yer gök “Çukur” diye inliyordu. Dizinin çekildiği Balat’ta “Çukur” hakkında bir yazı ya da sembol olmayan bir duvar görmek imkansızdı! Dizinin oyuncuları sokakta rahat rahat yürüyemeyecek kadar popüler oldu. Ama bu şöhreti kendilerini yüceltmek için kullanmak yerine, hasta bir çocuğa destek olmayı seçtiler!

Öykü Arin’e Onlar da Umut Oldu

Öykü Arin ve annesi

Yaklaşık 2 yıl önce kan kanseri teşhisiyle tedavi görmeye başlayan Öykü Arin, henüz 3.5 yaşında bir çocuktu. Ailesinin ilik nakli için başlattığı “Öykü Arin’e Umut Ol” kampanyası büyük bir başarı kazanmıştı. Yurt içinden ve yurt dışından binlerce kişi, küçük kız ve başka hastalar için kök hücre bağışında bulundu. Bu süreçte ona en çok destek olan insanların başında da “Çukur” ekibi geliyordu!

Oyuncular ve set ekibi, Öykü Arin başta olmak üzere tüm lösemi hastaları için sete gelen Kızılay aracında kan vermiş ve “Öykü Arin’e umut ol” demişti. Dizinin meşhur duvar yazılarında da bu sloganı görmüştük!

Bu farkındalık çalışmaları da yetmedi! Dizi ekibi, Öykü Arin’in hikayesini bir bölümde uzun uzun anlatmaya karar verdi.

Öykü Arin, 2019’un haziran ayında babasından yapılan yarı uyumlu nakil sayesinde iyileşmeye başladı. Kontrolleri Covid-19 koşullarında daha da steril bir şekilde devam ediyordu. Gördük ki, Öykü Arin çoktan iyileşmiş ve kendisi için çok uğraşan “Çukur” ekibini ziyarete gitmiş!

“Çukur”un En Tatlı Misafiri

Öykü Arin, dün “Çukur” setine teşekkür ziyaretine gitti ve bıcır bıcır halleriyle herkesin kalbini fethetti. Aras Bulut İynemli ve Rıza Kocaoğlu ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi!

Bütün çocuklar iyileşsin, hepsinin Öykü Arin gibi yüzü gülsün!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz