Yok Böyle Romantizm! Alişan Eşi Buse Varol’un Doğum Gününü Kutladı: “Şimdi sen, ben, Burak, Eliz…”

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Yok Böyle Romantizm! Alişan Eşi Buse Varol’un Doğum Gününü Kutladı: “Şimdi sen, ben, Burak, Eliz…”

Ünlü şarkıcı Alişan, bugün 31 yaşına giren eşi Buse Varol’un doğum gününü kutladı. Duygusal mesajı sayesinde öğrendik ki, bugün aynı zamanda nişanlandıkları günmüş!

Alişan

Ünlü şarkıcı Alişan, 1990’lı yıllardan beri hayatımızda olan bir isim. Gerek şarkıcılıkta gerekse oyunculuk ve sunuculuktaki başarısı sayesinde kendisine her zaman bir yer buldu. Ama işindeki başarıyı aşk hayatında sürdüremedi. Sonu hüsranla biten ilişkilerle anılan Alişan’ın lakabı “müzmin bekar” oldu çıktı. Bir ara ülkece derdimiz Beyazıt Öztürk ve Alişan’a hayırlı birer kısmet bulmaktı! Neyse ki, “Dostlar Mahallesi” dizisi Alişan’a hayatının aşkını getirdi.

İşte Kaybetti Aşkta Kazandı

Alişan ve Buse Varol

Alişan ve Buse Varol, 2017’nin aralık ayında başlayan “Dostlar Mahallesi” dizisinin setinde tanıştı. Alişan, Buse Varol’dan görür görmez çok etkilendi ve DM’den yürüyüp onu buluşmaya ikna etti! Böylece, sadece birkaç bölüm süren ve Alişan’ın “Hayatımın en kısa işi” dediği dizi, ikiliye ömürlük bir aşk getirdi.

Alişan Buse Varol Recep Tayyip Erdoğan

Mutlu çift, birkaç ay içinde evlenme kararı aldı ve 2018’de dillere destan bir düğünle evlendi. Düğünde takılan takılar bile günlerce konuşuldu, magazin muhabirleri altın hesabı yaptı!

2019’da da mutlu aşkın ilk meyvesi Burak dünyaya geldi. Kalabalık bir aile istediklerini her fırsatta söyleyen Alişan ve Buse Varol, geçen ay dünyaya gelen kızları Eliz sayesinde bu hedefe bir adım daha yaklaştı!

Buse Varol’un Doğum Günü

Buse Varol

Çift, Eliz ve Burak’la yaşadıkları her anı Instagram’dan paylaşmaya devam ediyor. Burak ve Eliz elimizde büyüyor desek yeridir! Ama bugün çocuk paylaşımlarına kısa bir ara verdiler çünkü Buse Varol’un doğum günü! Alişan, eşinin doğum günü için Instagram’da duygusal bir mesaj paylaştı.

Alişan, eşine “4. doğum günün benimle aşkım.. Bu fotoğraf çekildiği gün biz nişanlanmıştık ve aynı gece seninle birlikte kutladığımız ilk doğum günündü.. Sen ve bendik.. Şimdi sen ben Burak ve Eliz?” dedi ve aile olmaktan duyduğu mutluluğu paylaştı: “Beni hayallerime kavuşturan, seni bana gönderen Allah’ıma şükürler olsun?Ve sana hayatıma kattığın her mutluluk saniyesi için teşekkür ederim aşkım.. Birlikte nice güzel yıllarımız olsun sağlıkla, huzurla.. Seni çok seviyorum?? Doğum günün kutlu olsun sevgilim..”

Alişan Buse Varol Burak Eliz

Bakalım, mutlu aile akşam nasıl bir kutlama yapacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz