Bu Nasıl Program? Hadise Şimdi Olsa Stüdyoyu Terk Ederdi!

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Bu Nasıl Program? Hadise Şimdi Olsa Stüdyoyu Terk Ederdi!

Fenomen televizyon programı “Beyaz Show”un 2006’da yayınlanan bir bölümü “İyi ki o günler geride kalmış” dedirtti! İşte Banu Alkan, Murat Taşdemir ve Hadise’nin konuk olduğu ilginç bölüm…

Hadise ve Beyazıt Öztürk

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün sunduğu “Beyaz Show” 1996 ve 2018 arasında yayınlanarak bir rekor kırdı. Türk televizyon tarihinin en uzun gece şovu olan “Beyaz Show”, pek çok ünlü ismi bize tanıttı. Öyle ki, yeni albüm çıkaran ya da film yapan ünlülerin programa konuk olmaması düşünülemezdi bile! O dönem kim popülerse ya da kendini tanıtması gerekiyorsa “Beyaz Show”un konuğu o olurdu.

Banu Alkan Murat Taşdemir Hadise

Bunun en ilginç örneklerinden biri de, 2006 yılının en popüler televizyon figürleri olan Banu Alkan ve Murat Taşdemir çiftinin Hadise’yle beraber konuk olduğu program!

“Neden eve kapadığını anladım”

Banu Alkan ve Murat Taşdemir

2006 yılının en popüler isimleri arasında şüphesiz Banu Alkan ve Murat Taşdemir çifti vardı. İkilinin kameralı bir evdeki yaşantısını anlatan “Aşk Evi” adlı reality show meclis gündemine bile yerleşti!

Hadise

Hadise de 2006 yılında Türkiye’de yeni yeni tanınmaya başlamıştı. “Belçika’yı ve Avrupa’daki müzik listelerini sallayan Türk kızı” Hadise çok “cool” ve gizemli bir imaja sahipti.

Beyazıt Öztürk bu üç ismi programda bir araya getirmeye karar verince olan oldu. Banu Alkan’ın stüdyoya tahtla geldiği programın asıl ilginç yanı ise Murat Taşdemir’in Hadise’yi resmen taciz etmesiydi!

Murat Taşdemir’in Hadise’nin nedense ağzına bakmak istediği garip anlardan Hadise, “Doktor musunuz” diyerek kurtulmaya çalışıyor. Hadise’yi yakın markaja alan Taşdemir’i şakayla karışık uyarmak isteyen Beyaz, “Seni neden eve kapattıklarını anladım. Dışarıda belli ki büyük zararın var” dese de engel olamıyor. Sonra da nedense başını omzuna yaslayan Banu Alkan’ı bırakıp Hadise’yi “kurtarmaya” gidiyor!

Murat Taşdemir’in Hadise’ye, Banu Alkan’ın ise Beyazıt Öztürk’e asılmayı bir görev bildiği bu program “Neler izledik biz zamanında” dedirten cinsten. İyi ki “Reyting için her şey yapılır” zihniyetinden biraz da olsa sıyrılmışız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz