Geçen Senenin Şampiyonu Cemal Can Canseven Survivor 2021 Kadro Seçimine Katıldı: Yeni Şampiyonu O Seçecek!

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Geçen Senenin Şampiyonu Cemal Can Canseven Survivor 2021 Kadro Seçimine Katıldı: Yeni Şampiyonu O Seçecek!

TV8’de Survivor heyecanı yaşanmaya çoktan başladı. Ocak ayının ilk haftasında ekranlara dönecek olan Survivor 2021 için, ünlüler takımı çoktan seçildi ama gönüllüler takımı için titiz bir çalışma sürdürülüyor. Acun Ilıcalı ve ekibi, hem en iyi sporcuları hem de Survivor adasına uyum sağlayabilecek ve ilgi çekecek kişileri bulmaya çalışıyor.

Acun Ilıcalı ve Survivor’ın sevilen sunucusu Murat Ceylan, Exxen’in sürpriz projelerinden biri olacak Survivor benzeri bir yarışma için; seçilen eski yarışmacılarla birlikte Dominik’e çoktan gitti! Acun Ilıcalı’nın hedefi, 1 Ocak’ta seyirciyle buluşacak Exxen’e bu sürpriz Survivor projesini yetiştirebilmek ve Survivor 2021 yarışmacıları Dominik’e gitmeden önce çekimleri bitirmek. Sonuçta iki programda da aynı parkuları kullanıyorlar!

Yarışmacı Seçmelerinden Yeni Görüntüler!

Geçtiğimiz gün Acun Ilıcalı, kendi Instagram hesabından Survivor 2021 erkek yarışmacı seçmelere ait görüntüler paylaşmıştı. Acun Ilıcalı’nın paylaştığı storyden de anlıyoruz ki; bu senede bizi ilginç yarışmacılar bekliyor!

Yarışmacıların Survivor 2021’e kadrosuna katılması için son adım olan mülakatlarda sadece Acun Ilıcalı ve ekibi yok! Geçen senenin şampiyonu Cemal Can Canseven de, dün Survivor 2021 kadro seçmelerine katıldığını Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğraf ile duyurdu. Bu sefer erkek yarışmacı değil, kadın yarışmacı seçmelerinin yapıldığını görüyoruz.

Cemal Can Canseven story

Geçen yıl aynı koltukta yarışmacı olmak için ter döken Cemal Can Seven, bu kez jüri olarak yarışmacı adaylarını değerlendiriyordu. Hayat işte, sadece bir yılda bile hayatımız tamamen değişebiliyor. Ayrıca yalnız da değildi, yanında geçen senenin bir başka yarışmacısı Mert Öcal da vardı.

Exxen için Aleyna Tilki’yle beraber bir gençlik dizisinde başrol oynayan Cemal Can Canseven, sık sık Acun Ilıcalı ve ekibiyle görüşüyor. Genellikle zamanının büyük çoğunluğunu sette geçiren Cemal Can Canseven, dizi çekimleri arasında bulduğu boş zamanda Survivor 2021 seçmelerine sık sık gidiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz