Exxen Programlarını Açıklamaya Devam Ediyor! Orkun Işıtmak’ın Yeni Programı “Şanslı mı Şanssız mı?”

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Exxen Programlarını Açıklamaya Devam Ediyor! Orkun Işıtmak’ın Yeni Programı “Şanslı mı Şanssız mı?”

Acun Ilıcalı’nın yeni eğlence platformu Exxen’de programlar puzzle parçaları gibi tek tek tamamlanıyor. 1 Ocak’ta kullanıcıların hizmetine sunulması planlanan Exxen, ilk duyulduğu andan itibaren birbirinden farklı programlarla geleceğinin ilanlarını vermeye tam gaz devam etti. Şimdi de Youtuber Orkun Işıtmak’ın yeni programı belli oldu.

Acun Ilıcalı, Exxen’le birlikte Youtube camiasındaki tüm fenomenleri topladı. Orkun Işıtmak, Reynmen, Berkcan Güzen gibi Youtuberlar artık Exxen’de.

Hasan Can Kaya

Youtuberlarla birlikte “Konuşanlar” ismini verdiği sevilen programın sahibi Hasan Can Kaya’da artık programı Exxen bünyesinde yapacağını duyurmuştu. Bununla da kalmayıp Youtube’taki büyün videolarını silmişti. Youtube’tan ücretsiz izlemek varken Exxen’e para ödemek istemeyen takipçiler buna çıldırdı. Hasan Can’da bu davranışıyla bir hayli takipçi kaybetti.

Katarsis XTRA

Sosyal medyanın gündemine oturan ve takipçileri bir hayli sinirlendiren diğer olay da yüksek takipçi kitlesine sahip olan Youtube programı Katarsis’in Exxen bünyesine transferi oldu. Takipçiler haklı olarak büyük tepkiler gösterdi. Youtube’ta izlenecek kaliteli programların kalmaması da cabası oldu!

Alp Kırşan Acun Medya’ya Geri Döndü!

Bir süre önce Acun Medya’dan ayrılan Alp Kırşan Exxen’in hazırlanmasıyla Acun Medya’ya geri döndü. O da Exxen’in müdavimlerinden biri olacak. Esra Eron ile birlikte sunacakları “Sürprizimiz Var” isimli programda izleyicilerin hayallerine dokunuşlar yapmayı planlıyorlar. Exxen de izleyici çekmek uğruna sürprizlerle geldiğini bu programla duyurmuş oldu!

Orkun Işıtmak’ın Kirli Çamaşırlar’ı

Orkun Işıtmak yılların Youtuberlarından biri. Hazırladığı eğlenceli içeriklerle hayranlarını yıllar geçtikçe arttırdı. Öyle ki 8 milyonu aşkın takipçisi var. Şimdi ise Youtube içeriklerine Exxen’de devam edecek.

Orkun Işıtmak’ın Youtube kanalında düzenli olarak hazırladığı programlardan biri de “Kirli Çamaşırlar” programıydı. Orkun, geçenlerde bu program için Exxen’le anlaştığını duyurmuştu.

Yeni Bir Program: Şanlı Mı Şanssız Mı?

Orkut Işıtmak, Exxen platformunda başka bir programda daha yer alıyor. “Şanslı mı Şanssız mı?” imini verdikleri bu programın içeriği henüz belli değil. Bugün Exxen’in Instagram hesabından yayınlanan posta göre çekimlerin yapıldığını anlıyoruz.

Orkun Işıtmak, “Sıra dışı özelliklere sahip olanlar bu programda konuşulacak.” diyerek program hakkında biraz tüyo veriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz