Beren Saat’ten Kenan Doğulu’ya Büyük Jest! Eşi İçin Bestelediği Şarkı Aşklarını mı Simgeliyor?

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Beren Saat’ten Kenan Doğulu’ya Büyük Jest! Eşi İçin Bestelediği Şarkı Aşklarını mı Simgeliyor?

Herkesi büyüleyen aşklarıyla gündemde olan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti yine imrendiriyor. Geçtiğimiz aylarda birlikte düet yapma kararı alan çiftten yeni bir müjde var! Oyuncu Beren Saat şarkıcı eşi Kenan Doğulu için özel bir şarkı yazdı. Sadece yazmakla kalmayıp stüdyoda seslendirdi.

Beren Saat ekranların sevilen yüzlerinden biri. Aşk-ı Memnu’daki Bihter karakteriyle büyük yankı uyandıran oyuncu Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde de gündeme bomba gibi düşmüştü. Beren Saat oyunculuğuyla ön planda olmasına rağmen sesi güzel olan sanatçılarımızdan biri. Öyle ki katıldığı programlarda seslendirdiği şarkıları hala unutamıyoruz.

Düet Sürprizi Vermişti

Beren Saat biricik eşi Kenan Doğulu’nun yeni çıkaracağı albümle yakından ilgileniyor. Geçtiğimiz aylarda Kenan Doğulu’yla birlikte stüdyoya giren oyuncu hayranlarına düet müjdesi vermişti. Kenan Doğulu ve Beren Saat’i düet yaparken dinlemek isteyen hayranlar bu habere bir hayli sevinmişti.

Başarılı oyuncu “Kenan’la, elektronik ve deneysel dans şarkıları yaptık. Şarkıları, videolarıyla 2021’de yayınlayacağım. Hem oynayıp hem de yöneteceğim. Bunlar bazı anılarımın kısa filmleri gibi olacak.” sözleriyle büyük müjdenin sinyallerini vermişti. Bu şarkı ve klipleri büyük bir merakla bekliyoruz!

Eski Dostu Belçim Bilgin’le Röportaj

Beren Saat geçtiğimiz günlerde 15 yıllık sıkı dostu Belçim Bilgin ile birlikte Magnet Quarterly dergisi için verdikleri röportaj sayesinde çok konuşulmuştu. İkilinin verdiği pozlar ve söylediği sözler bir efsaneydi.

Belçim Bilgin ile olan dostluklarıyla ilgili “Hayat bize hep birbirimiz üzerinden madalyonun öteki yüzünü deneyimleme fırsatı da verdi. Sen daha erken aile tercihinde bulundun, ben hep kariyer tercihinde bulundum. Madalyonun öbür yüzünü yaşasak ne deneyimlerdik tecrübesini hayat bize yaşatmış oldu.” sözlerini söyleyen Beren Saat dostuyla birbirini tamamladıklarını ifade etmişti.

Ancak tahmin edersiniz ki onun bu sözleri kafaları karıştırdı. Belçim Bilgin’e ben tutkuyu tercih ettim sen aileyi mi demek istiyordu?

Büyük Jest, Büyük Sürpriz

Eşi Kenan Doğulu ile olan evlilikleri hakkında da kafa karıştırıcı sözler söylemişti Beren Saat. Birkaç ay önce sarf ettiği “Son zamanlarda, aşkın yaşanma şekli ve hızı da değişti. Sosyal medya aslında aşkın yaşanma biçimine format attı. Galiba kişisel olarak aşk tanımını bundan önce yapmış olduğumuz için de birbirimize yakın hissettik. İki ünlü insan için uzun bir zaman bizim ilişkimiz. Etrafta ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle yıllarca sürdü.” sözleriyle aşkı yorumlamıştı adeta.

Şimdilerde ise aşkına büyük bir sürpriz yaptı başarılı oyuncu. Beren Saat Kenan Doğulu için hummalı bir çabayla özel bir şarkı besteledi. Sadece bestelemekle kalmayarak bir stüdyoya giderek şarkıyı seslendirdi. Aldığımız habere göre bu şarkıyı duyan Kenan Doğulu da öyle sevinmiş ki göz yaşlarını tutamamış. Biz de bu yeni şarkıyı dinlemek için can atıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz