Kırmızı Oda’nın Alya’sı Melisa Sözen Yine Güldürdü! İşte Ayağı İncinmişken Yaptığı Çeşitli Aktiviteler…

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Kırmızı Oda’nın Alya’sı Melisa Sözen Yine Güldürdü! İşte Ayağı İncinmişken Yaptığı Çeşitli Aktiviteler…

Ünlü oyuncu Melisa Sözen son Instagram paylaşımıyla takipçilerini yine çok güldürdü. İşte Melisa Sözen’in dinlenmesi gerekirken yaptığı binbir türlü iş…

Ünlü oyuncu Melisa Sözen yaptığı yurt dışı atılımının ardından Türkiye’ye bir döndü pir döndü! Bu sezonun flaş işlerinden “Kırmızı Oda” dizisinde canlandırdığı Alya karakteriyle milyonları ekran başına çiviledi. Böylece Alya sayesinde kariyerinde yeni bir zirveye ulaştı.

Aslında 2000’lerin başından beri başrollerde izlediğimiz bir oyuncu olan Sözen, hep “hüzünlerin kadını” olarak karşımıza çıkıyordu. Sözen bir başrol oyuncusu olsa da basına pek malzeme vermedi. Sadece 5 ay süren evliliğini bile magazinden uzak tutmayı başardı! Hal böyle olunca, ünlü oyuncuyu herkes canlandırdığı rollerdeki gibi soğuk, melankolik ve mesafeli bir insan zannetti. Oysa, Sözen rollerinin aksine neşeli, enerjik ve oldukça komik biriydi!

İbrahim Selim’in Programı Sağolsun

Melisa Sözen, geçtiğimiz günlerde “Şubat” dizisinde de beraber oynadığı yakın arkadaşı İbrahim Selim’in şovuna konuk oldu. İki gün içinde 1 milyon izlenen program, Sözen’in ne kadar eğlenceli biri olduğunu kanıtladı! En sevilen bölümlerden birine imza atan Sözen, programı resmen ele geçirdi.

Program sayesinde yıllar sonra “gerçek” Melisa Sözen’le tanışan izleyiciler ona doyamadıysa bir de Instagram hesabına göz atsınlar!

“Dinlenmem gerekirken…”

Kenan İmirzalıoğlu ve Melisa Sözen

Melisa Sözen, Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’la başrolleri paylaştığı “Alef” dizisinin çekimleri sırasında ayağını incitti. Uzun süre koltuk değneği ve alçıdan destek alan Sözen’in dinlenmesi gerekiyordu ama onu neredeyse her gün sokakta görüyorduk! Sözen de bu durumla dalga geçtiği bir paylaşım yaptı ve takipçilerini çok güldürdü.

Neler Yaptı Neler?

Melisa Sözen, bir elinde dumble bir elinde değnekle spor yaparken çok neşeli görünüyor!

Melisa Sözen
Düğüne gitmeyi de ihmal etmemiş!
blank

Her zamanki gibi Mor ve Ötesi’nin solisti olan sevgilisi Harun Tekin’in konserini kaçırmamış!

Melisa Sözen ve Harun Tekin

İşini de ihmal etmeyip Boğaziçi Kısa Film Festivali’nde jüri olmuş!

Jüri

Sergi sergi dolaşmış!

Melisa Sözen

Yağmur çamur dinlememiş!

Melisa Sözen

En sonunda da değneğini kedisi Töz’e emanet etmiş!

Kedi
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz