Bu Olay Çok Konuşulur! Serenay Sarıkaya ve Hande Erçel Pişti Oldu Hayranları Birbirine Girdi: Ortalık Fena Karıştı!

Aleyna

Haberler

24 Ekim 2021

Bu Olay Çok Konuşulur! Serenay Sarıkaya ve Hande Erçel Pişti Oldu Hayranları Birbirine Girdi: Ortalık Fena Karıştı!

Ülkemizde son yıllarda oyunculuk anlamında oldukça başarılı isimler, kendilerini göstermeye başladılar. Şüphesiz bu isimler arasında Hande Erçel ve Serenay Sarıkaya da var. Bu iki ünlü ismin ortak noktası olan Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilisiyken Hande Erçel ile şu anda aşk yaşamaya devam ediyor. Durum böyle olunca bu iki isim, sürekli olarak kıyaslanıyor. Bu kıyaslamaların arasına bir yenisi daha eklendi ve o iki ünlü güzel pişti oldu. İşte sizi şoke edecek o olay!

Magazin Gündeminin Olmazsa Olmazları!

Serenay Sarıkaya, hem iş hayatıyla hem de aşk hayatıyla yakından takip edilen bir isim. Şu sıralar hayatında kimsenin olmadığı güzel oyuncu, bundan birkaç ay önce Cem Yılmaz ile olan ilişkisini noktalamıştı.

Cem Yılmaz’la birliktelik yaşamadan önce neredeyse iki yıl Kerem Bürsin ile sevgili olan Serenay Sarıkaya, o zamanlar kameralara oldukça mutlu görünüyordu.

Çift birlikteliğini noktaladıktan sonra her iki isim de farklı yönlere gitmişti ve bambaşka başlangıçlar yapmıştı. Hande Erçel ile rol arkadaşı olan Kerem Bürsin, iş arkadaşlığını sonraları aşka taşımıştı.

Şimdilerde bu çift oldukça mutlu bir beraberlik yaşıyor fakat ne yazık ki Hande Erçel ve Serenay Sarıkaya her fırsatta kıyaslanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ikili arasında yaşanan bir pişti olayı da bu kıyaslamaların tuzu biberi oldu.

Eyvah!

Aynı bluzu giyen Hande Erçel ve Serenay Sarıkaya pişti olurken, ikilinin hayranları da kime en çok yakıştığı konusunda birbirine girdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz