Bunu da Yaptı: Camdaki Kız Dizisinin Yıldızı Burcu Biricik Paylaştığı Bu Fotoğrafıyla Görenleri Şoke Etti: Meğer Bambaşka Biriymiş!

Aleyna

Haberler

24 Ekim 2021

Bunu da Yaptı: Camdaki Kız Dizisinin Yıldızı Burcu Biricik Paylaştığı Bu Fotoğrafıyla Görenleri Şoke Etti: Meğer Bambaşka Biriymiş!

Burcu Biricik, uzun yıllardır ekranlarda olan ve çokça yapımda yer almış biri fakat şüphesiz ki kariyerindeki en büyük çıkışı şu sıralar reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisi ile yaptı. Dizideki performansıyla hepimizi kendine hayran bıraktıran güzel oyuncu, gerçek hayatta dizideki rolünün aksine bambaşka biriymiş. Geçtiğimiz saatlerde paylaştığı bir fotoğrafla hepimizi şaşırtmayı başaran Burcu Biricik’i bir de böyle görün!

Ortalığı Kasıp Kavurmaya Devam Ediyor!

Camdaki Kız dizisi, son zamanların en sarsıcı dizilerinden biri oldu. İşlediği konunun yanı sıra oyuncularının başarılı performanslarıyla da hiçbir zaman gündemden düşmeyen bu iddialı dizi, şu sıralar ekran ömrüne son sürat devam ediyor.

Burcu Biricik; Kırmızı Oda dizisindeki Boncuk rolüyle hepimizi etkilemeyi başarmıştı. Bir de bunun ardından Camdaki Kız dizisinde başrol olacağını öğrendiğimizde hepimiz oldukça sevinmiştik.

Camdaki Kız dizisinde kusursuz bir performans gösteren güzel oyuncu; dizide oldukça sessiz, soğukkanlı, çekingen ve utangaç bir karakteri canlandırsa da gerçek hayatta bunun tam tersi bir kişiliğe sahip olduğunu söylesek, yalan söylemiş olmayız.

Geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından oldukça şaşırtan bir paylaşım yapan güzel oyuncu, ne kadar renkli bir karaktere sahip olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Aman Dikkat!

Maceracı ruhu ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, geçtiğimiz saatlerde motosiklete bindiği bu fotoğrafıyla herkese ”Dizideki halinden eser yok!” dedirtmeyi başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz