Mucize Doktor Ekibi Nerede? Taner Ölmez’in Düğününe Meriç Aral Bile Davetliyken Sinem Ünsal Davet Edilmemiş!

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Mucize Doktor Ekibi Nerede? Taner Ölmez’in Düğününe Meriç Aral Bile Davetliyken Sinem Ünsal Davet Edilmemiş!

Mucize Doktor’un Ali Vefa’sı Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu dün akşam sade bir kutlama ile dünyaevine girdi. Ancak düğüne katılan ve katılmayan ünlüler bir hayli dikkat çekti.

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu Dünyaevine Girdi!

Bir süredir aşk yaşayan Taner Ölmez Ece Çeşmioğlu çifti, nişanlanarak evlilik yolunda il adımı atmışlardı. Ancak pandeminin getirdiği yasaklar ve kapanmalar sebebiyle bir türlü evlenememişlerdi. Dün akşam nikah ve sade bir kutlama ile dünyaevine giren çiftin düğün görüntüleri sosyal medyaya yansıdı.

Davetliler tarafından çekilen fotoğraf ve videolardan görüldüğü kadarıyla çiftin mutluluğu adeta yüzlerine yansıdı. Dans pistinde çok eğlendikleri belli olan Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu, dansları ile göz kamaştırdı.

Serkan Keskin ve Taner Ölmez’in de üyesi olduğu Barabar isimli müzik grubu, düğünün müzik kısmını üstlendi. Bu sayede Taner Ölmez, sevgili eşi Ece Çeşmioğlu’na tüm mücevherlerden daha değerli bir hediye verdi. Sahneye çıkıp şarkı söyleyen Taner Ölmez ve Serkan Keskin’in performansı davetliler tarafından çok beğenildi.

Mucize Doktor Ekibinin Yokluğu Dikkat Çekti

Düğünde genel olarak her şey yolunda gitmiş gibi görünse de, kafalarda soru işareti bırakan bazı durumlar vardı. Taner Ölmez ile Medcezir dizisinde birlikte rol alan Meriç Aral bile düğündeyken, Mucize Doktor ekibinden Sinem Ünsal, Hazal Türesan ve Hayal Köseoğlu’nun yokluğu dikkat çekti.

Ünlü Güzeller O Sırada Tatildeydi

Hazal Türesan ve Sinem Ünsal, Belek’te bir otelde hem tatil yaptıklarını hem de bir çekim gerçekleştirdiklerini belirten bir story paylaştı. Ünlü güzellerin kutlamasında şampanyalar su olup aktı!

blank

Mucize Doktor’un Açelya’sı Hayal Köseoğlu ise tam düğün saatlerinde sosyal medya hesabından bir tatil fotoğrafı paylaştı. Mucize doktor ekibinden kimsenin düğünde yer almaması akıllarda soru işareti bıraktı. Dizi bitince dostlukta mı bitti yoksa Mucize Doktor ekibinde bir tatsızlık mı yaşandı bilemiyoruz. Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu’na mutluluklar dilemekle yetiniyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz