Bu Pozları Hande Erçel Görmesin: Kerem Bursin Yeni “Kızıyla” Fotoğraf Paylaşınca Ortalık Kızıştı!

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Bu Pozları Hande Erçel Görmesin: Kerem Bursin Yeni “Kızıyla” Fotoğraf Paylaşınca Ortalık Kızıştı!

Fox’un Sen Çal Kapımı dizisi ikinci sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor, yeni yaz dizisi çekmek istemeyen Fox Tv ve yapımcılar; Sen Çal Kapımı dizisini erken sezon finaline sokarak oyuncuların ve set ekibinin birkaç hafta boyunca dinlenmesine müsade etmişti. Tarihin en kısa arasını veren Sen Çal Kapımı, bu akşam ikinci sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ancak Kerem Bursin, dizideki yeni kızıyla fotoğraf paylaşınca ortalık karıştı. Aman bu pozları Hande Erçel görmesin çok kıskanır!

Aşk İddiaları Doğrulandı!

Aralarında sık sık aşk iddiaları çıkan Hande Erçel ve Kerem Bursin, geçtiğimiz ay arkadaş olarak gittikleri Maldivler tatilinden sevgili olarak geri dönmüşlerdi. Maldivler’de aşka gelen ikili, havaalanında el ele görüntülenince aşklarını daha fazla saklayamamış ve her şey ayyuka çıkmıştı. O günden beri sık sık beraber fotoğraf paylaşan çiftimizin fanları da bu haber karşısında derin bir nefes aldı.

blank

Bildiğiniz gibi Sen Çal Kapımı dizisinin tanıtım fragmanları yayınlanmaya başladığından beri pek çok kişi Hande Erçel ve Kerem Bursin birbirine yakıştırmış ve aralarında aşk olduğu iddia edilmişti. Hatta birçok fan, sosyal medyada Hande Erçel ve Kerem Bursin için “HanKer” kısaltmasını kullanmaya başlamıştı bile. Aylaar boyunca çıkan her iddiayı ve dedikoduyu büyük bir sabırla reddeden çiftimiz; sonunda Maldivler dönüşünde ilişki yaşadıklarını kabul etti.

Maya Dizinin Maskotu Oldu!

Dolu dizgin aşk yaşamaya devam eden çiftimiz, bugünlerde set heyecanı yaşıyor. Sen Çal Kapımı dizisinin ikinci sezonu için sete giren Hande Erçel ve Kerem Bursin, Ağustos ayında dizilerine veda edecek. Hande Erçel ve Kerem Bursin’in canlandırdığı Serkan ve Eda karakterinin son bölümlerde bir de çocuğu olacak Maya Başol’un canlandıracağı bu kız çocuğu ise diziye adeta renk kattı! Kerem Bursin’in sık sık yakından ilgilendiği Maya, dizinin maskotu oldu bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz