Meğer Her Gün Yapıyormuş! Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı Hande Soral’dan Beklenmedik Hareket

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Meğer Her Gün Yapıyormuş! Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı Hande Soral’dan Beklenmedik Hareket

Ünlü oyuncu Hande Soral, bu sezon “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde karşımıza çıkıyor. Son paylaşımıyla öğrendik ki, yoğun set takviminin stresini ilginç bir hobiyle atıyormuş!

Hande Soral

Hande Soral, aslında psikoloji mezunu olsa da çocukluk hayali olan oyunculuğun peşini hiç bırakmadı. Bu tutkusu ve yeteneği sayesinde de katıldığı “Komedi Dükkanı” programında dikkati üzerine çekti ve ilk iş teklifini aldı. Daha ilk projesinde başrol oynayan Hande Soral, “Küçük Kadınlar”ın Armağan’ı olarak tanınmaya başladı. Kısa sürede popüler bir oyuncuya dönüşen Hande Soral, bütün yeteneğine rağmen çoğu zaman rating kurbanı olan projelerde başrol oynamak zorunda kaldı. Ta ki, “Diriliş Ertuğrul” dizisine kadar!

Rating rekortmeni dizi “Diriliş Ertuğrul” sayesinde kariyerinde tekrar yükselişe geçen ünlü oyuncu, bu sezon da bir başka rating rekortmeni dizi ile anlaştı. ATV’nin dördüncü sezona yürüyen “Bir Zamanlar Çukurova” dizisine imza atan Hande Soral, Ümit karakterindeki yeteneği ve güzelliğiyle izleyiciden tam not aldı. Yoğun set takvimi ve dizinin Adana’da çekilmesi nedeniyle sık sık seyahat etmek zorunda kalması onu çok yordu. Neyse ki, tüm bu stresin yükünü üzerinden atmak için yöntemleri de var. Üstelik hayli ilginç yöntemler!,

Her Gün Yapıyormuş

Hande Soral

Oyuncuların hobileri genellikle sanat ya da spor üzerinde yoğunlaşıyor gibi görünüyor. Ama Hande Soral’ın bambaşka bir stres atma yöntemi daha var! Dizi setlerinde edindiği bir alışkanlık ya da yetenek mi bilen yok ama Hande Soral düzenli olarak atış talimi yapıyormuş! Bunun için evinin bahçesinde özel bir yer bile ayırmış.

Sevilen şarkı “Bang Bang” eşliğinde bahçede atış talimi yapan Hande Soral, bunun günlük rutini olduğunu da eklemeden geçmedi. Kim bilir, belki de kardeşi Bensu Soral ve eşi İsmail Demirci de ona katılıyordur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz