Gizli Tatil Ortaya Çıktı! Netflix’in Sevilen Dizisi Atiye’nin Yıldızı ve Sevgilisini Hayranları Yakaladı

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Gizli Tatil Ortaya Çıktı! Netflix’in Sevilen Dizisi Atiye’nin Yıldızı ve Sevgilisini Hayranları Yakaladı

Ünlü oyuncu Metin Akdülger ve YouTuber Cansu Akın’ın aşk yaşadığı iddiası birkaç aydır gündemdeydi. Sosyal medya paylaşımlarıyla aşklarını ele veren çift, tatil yolunda bile hayranlarına yakalanmaktan kurtulamadı.

Metin Akdülger Cansu Akın

Birkaç aydır gündemi meşgul eden bir aşk iddiası vardı, ünlü oyuncu Metin Akdülger ve YouTuber Cansu Akın’ın gizli aşkı! Metin Akdülger, uzun zamandır tanınan ve son dönemin tüm kaliteli projelerinde yer alan bir oyuncuydu. Ancak adı şimdiye kadar kimseyle anılmadı ya da magazine herhangi bir şekilde haberleri yansımadı. Hal böyle olunca, ünlü oyuncunun hayranlarının ortaya attığı bu aşk iddiasına herkes balıklama atladı!

Metin Akdülger Cansu Akın

Metin Akdülger, projeleri olduğu zamanlar hariç röportaj bile vermeyen ve hiçbir yerde görüntülenmeyen bir isim. Cansu Akın da tüm popülerliğine rağmen aynı Metin Akdülger gibi gözlerden uzakta bir hayat yaşıyor. Dolayısıyla, bu aşk iddiasını ne doğruladılar ne de yalanladılar! İkilinin hayranları, sosyal medya hesaplarını didik didik edip aşk yaşadıklarına dair kanıt aradı. O zaman bile bir şey söylemediler!

Yorumlar Ele Verdi

Metin Akdülger Cansu Akın

Neyse ki, geçen ay bu aşk doğrulandı ve hayranları rahatladı. Ama aşkı doğrulayan şey çiftin bu konuda bir açıklama yapması değil, sosyal medya yorumları oldu.

Metin Akdülger Cansu Akın

İkilinin aşkını doğrulayan “kalpler”, takipçilerinin gönlüne de su serpti. Ancak Metin Akdülger ve Cansu Akın aşklarını gizli kapaklı yaşamaya devam etti. Hal böyle olunca, hayranları da onları göz hapsine almaktan vazgeçmedi!

Cansu Akın story

Cansu Akın’ın “minik” tatil paylaşımı, yanında sevgilisinin de olabileceğini düşündürdü. İkilinin hayranları onları tatil yolunda bulmayı başardı ve hemen magazin sayfalarına haber uçurdu. Nereye gittiklerini bilen yok ama hayranlarının mutlu çifti orada da rahat bırakmayacağı kesin! Uzun lafın kısası, ünlü olmak çok zor iş gerçekten!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz