Canı Sıkılınca Küfrü Bastı! Serkay Tütüncü’nün Son Paylaşımında Neler Söylediğine İnanamayacaksınız

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Canı Sıkılınca Küfrü Bastı! Serkay Tütüncü’nün Son Paylaşımında Neler Söylediğine İnanamayacaksınız

Ünlü oyuncu Serkay Tütüncü, Instagram’daki son paylaşımıyla takipçilerini çok şaşırttı. Pandemiye isyan eden Serkay Tütüncü’nün sarf ettiği küfürlü sözlere siz de inanamayacaksınız.

Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü, hayatımıza fenomen yarışma “Survivor” ile giren bir isim. Yıllarca Alaçatı’da sörf eğitmenliği yaptıktan sonra 2016’da yarışmaya katılan ve finale kadar yürüyen Serkay Tütüncü, şampiyon olamadı. Ama uzun vadede kazanan o yılın şampiyonu Avatar Atakan değil, Serkay Tütüncü olmuş gibi görünüyor! “Survivor” bittikten sonra İstanbul’a yerleşen ve oyunculuk hayali için eğitimler alan ünlü isim, 2018’de “İnsanlık Suçu” dizisiyle sektöre girdi. “Afili Aşk” ve “Bay Yanlış” gibi romantik komedilerle set tecrübesi kazandıktan sonra, ilk başrolünü bu sezon aldı.

Serkay Tütüncü İlayda Alişan

Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar gibi usta isimlerle başrolü paylaşan Serkay Tütüncü, İlker karakteriyle milyonların hem nefretini hem de ilgisini üzerine çekti. Dizi sadece 13 bölüm sürse de, kendisine bir hayran kitlesi yaratmayı ve artık bir oyuncu olarak kabul edilmeyi başardı. Üstelik, aşkı da bu dizide buldu! Dizideki partneri İlayda Alişan ile yalanladıkları aşkı magazinciler ortaya çıkarınca herkes çok şaşırdı. Ama bu bile son videosundaki kadar şaşırtıcı bir hareket değildi!

“Sıkıldım galiba”

Serkay Tütüncü

Instagram hesabında sık sık komik paylaşımlar yapan ünlü oyuncu, bu kez bambaşka bir tarz denedi. Bütün gün koltuğa yayılıp sevilen dizisi “Peaky Blinders”ı izleyen Serkay Tütüncü, dizideki karakterler gibi İngiliz aksanıyla İngilizce konuşmayı denedi. Bu konuda da hayli başarılı olduğu ortaya çıktı. Ama sorun şuydu, pandemi yüzünden ne kadar sıkıldığını ağır küfürlerle ifade etti!

Hiç durmadan “Peaky Blinders” izleyen oyuncu, dizinin bir hayli etkisi altında kalmış gibi görünüyor. Favori karakteri de tabii ki Thomas Shelby imiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz