Bu Sözler Demet Akalın’a mı? Lerzan Mutlu Sosyal Medya’da Yine Verdi Veriştirdi: “Midem Bulanıyor…”

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2021

Bu Sözler Demet Akalın’a mı? Lerzan Mutlu Sosyal Medya’da Yine Verdi Veriştirdi: “Midem Bulanıyor…”

Lerzan Mutlu’nun isyanları bitmek tükenmek bilmedi. İrem Derici ile başlayan sitemler ve göndermeler furyası, Demet Akalın ve Seda Sayan’la devam etti.

Önce İrem Derici Çıldırttı!

Aynı sitede yaşayan ve komşu olan Lerzan Mutlu ile İrem Derici arasında geçtiğimiz haftalarda ciddi bir sorun yaşandı. İrem Derici bütün gece yüksek sesle müzik dinleyince komşular, en çok da Lerzan Mutlu, bu durumdan rahatsız oldu. Komşusuna WhatsApp üzerinden mesaj gönderen Mutlu, müzik sesi kesilmeyince güvenliğe haber verdi. Güvenlik İrem Derici’yi uyarmak maksadıyla kapısını çaldı, ancak açan olmadı.

Çareyi Sosyal Medyada Buldu

blank

Bunun üzerine Lerzan Mutlu sosyal medyaya başvurdu. İlk paylaşımlarında “İrem’ciğim; uyuyamıyoruz. Evde müziği bu saatte kapasan mı artık! Bangır bangır! WhatsApp’ını okundu yapmazsın sen! Buradan yazayım dedim. Sabah saat: 04:00! Binaları villa gibi, etrafında insan yokmuş gibi davrananlara pes! Diskonun bitmesini bekliyoruz. Bu ilk değil. Oturduk güvenlik zili çalıyor, kimse oralı değil ve ezan okunuyor, biz uyanık! Müzik son ses!” ifadelerine yer veren Lerzan Mutlu müzik sesi kesilmeyince iyice çileden çıktı.

Polis Çağırmak Bana Yakışmaz

blank

Bir paylaşım daha yaparak “Bana yakışır mı polis çağırmak komşuma! Yakışmaz ama zorluyorsunuz. Müzik hala açık, çıldıracağım. Ben hayatımda böyle bir saygısızlık görmedim. Saat 06:45!” sözlerini sarfeden ünlü şarkıcıya ne yazık ki bütün gece ve gün zehir oldu. Olayın sonrasında açıklama yapan Derici “Uykum ağır ayı gibi uyuyorum. Verdiğim rahatsızlık için özür dilerim” diyerek olayı tatlıya bağladı.

Ardından Seda Sayan ve Demet Akalın Geldi!

blank

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybetmesinin ardından aileye destek olan isimlerden biri de Lerzan Mutlu’ydu. Seda Sayan’ın Selçuk Tektaş’ın ölümü sebebiyle konserlerini iptal ettiğini duyan, Demet Akalın’ın ise uzaktan yaptığı paylaşımları gören Lerzan Mutlu, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla iki ünlü isme verip veriştirdi.

Paylaşımında “Bir ölünün üstünden bile haber olmak için yalan yanlış haberler yaptırıyorsunuz ya! Tüh, hepinizi yazıklar olsun! Kahramanlık yapacağım diye sahte kahramanlar sizi… Evde de, cenazede de görmedim sizi. Tatilini bile yarım bırakıp, dönmeyen… Halkı kandıran sahte kahramanlar sizi… Bari burada reklam yapmayın” ifadelerini kullanan Mutlu’ya Demet Akalın’dan cevap gecikmedi. Akalın ise paylaşımında “İki gündür Alişan’layım, bana değil tepki! Sabah mezarlıktaydım. Kızının mandalinası babasının üstünde, toprağın üstünde…” ifadelerine yer verdi.

Bu da mı Demet Akalın’a ?

blank

Lerzan Mutlu dün herkesi şaşırtacak bir paylaşım daha yaptı. Yangın bölgelerine yaptıkları yardımları yayınlayan ünlülere ateş püsküren Mutlu, görünüşe göre hedefine Demet Akalın’ı koydu. Demet Akalın’ın yardımlarını kalem kalem sosyal medyada paylaşması, hatta kaç paralık yardım yaptığını söylemesi, ünlü popçuyu Lerzan Mutlu’ya hedef yaptı. Bakalım bu polemiğin sonu nereye uzanacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz