Demet Akalın’ın Çabaları Sonuç Verdi! Yangın İçin Günlerdir Yardım Toplayan Akalın Teşekkürü Kaptı

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2021

Demet Akalın’ın Çabaları Sonuç Verdi! Yangın İçin Günlerdir Yardım Toplayan Akalın Teşekkürü Kaptı

Olayların kadını Demet Akalın, genellikle gündemi, yarattığı polemiklerle meşgul etti. Tatile çıkığından beri tartışmalara ara veren Akalın, şu sıralar kendini yangın bölgeleri için yardım toplamaya verdi. Demet Akalın’ın bu hareketine teşekkür bile geldi.

Polemiklere Ara Verdi

Boşuna olayların kadını demiyoruz ona! Demet Akalın’ın tartışmadığı ünlü kalmamış gibi neredeyse. Son büyük tartışması ise Seda Sayan ile oldu. Bir zamanlar aralarından su sızmayan iki isim, şimdilerde ipleri tamamen kopardı. Hatta ufak çaplı nispet savaşları bile başladı.

blank

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah finale gidince, Star Tv yeni sezon için Seda Sayan ile anlaştı. Sayan bu haberi Demet Akalın’a mesajla bildirince de işler karıştı. Seda Sayan’ın mesajı, finalin en duygusal anına denk geldi. Demet Akalın mesajı okuyunca köpürüp Seda ablasını Instagram’dan sildi ve engelledi.

blank

Seda Sayan kimsenin ekmeğini elinden almadığını anlatmaya çalışsa da nafile, Demet Akalın bir sosyal medya paylaşımıyla zehir zemberek laflar söyledi. Kanal ile anlaşmasına değil, duygusal bir anda haber vermesine sinirlendiğini belirten Akalın, “Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler” diyerek Seda Sayan’a resti çekti.

blank

Bu Demet Akalın’ın karıştığı son polemik oldu. Tatil boyunca kimseyle atışmayan ünlü popçu, şu sıralar kendini yardım işlerine verdi. Türkiye’yi saran alevler yüzünden zarar gören bölgelere yardım yapan, destek olmak isteyenlerin yardımlarını toplayan ve nakleden Akalın, huzuru iyilik yapmakta buldu.

Gönderdiği Yardımlar İçin Teşekkür Geldi

blank

Reklam yüzü olmak üzere anlaştığı mobilya firmasıyla el ele verip, yangın bölgelerine bir tır dolusu su, pil, fener, yanmaz ekipmanlar ve tam 3 adet jeneratör gönderen Demet Akalın, bu hareket ile kocaman bir alkışı haketti. İyilik yapmanın keyfine varan ünlü popçu, en kısa zamanda bir dernek kuracağını söyledi. Demet Akalın’ın yardımları karşılıksız kalmadı. Birçok insana umut olan ünlü popçuya Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’tan teşekkür geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz