Kapıdan Kovulsa Bacadan Giriyor: Ada Şirketten Ayrılmamak İçin Yaratıcılığının Sınırlarında! Baht Oyunu 8. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2021

Kapıdan Kovulsa Bacadan Giriyor: Ada Şirketten Ayrılmamak İçin Yaratıcılığının Sınırlarında! Baht Oyunu 8. Bölüm Fragmanı

ARC Film imzalı Kanal D’nin sevilen yaz dizilerinden Baht Oyunu Ada ve Bora’nın sürekli karşı karşıya kalmaları ile devam ediyor. Başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in yer aldığı dizide ayrıca Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan ve Altan Erkekli gibi isimler de bulunuyor. İşte yeni bölümü merakla beklenen Baht Oyunu 8. bölüm fragmanı ve geçtiğimiz bölümde yaşananlar!

Baht Oyunu 7. Bölümde Neler Oldu?

aytaç şaşmaz cemre baysel baht oyunu

Baht Oyunu 7. bölümde bir sürü yalanın ortasında kaldığını düşünen Bora artık Ada’ya bu durumdan rahatsız olduğunu açıklar. Ve Ada’dan artık şirketle bütün ilişkisini kesmesini ister. Ancak Ada’nın böyle bir şeyi hemen kabul etmeyeceği de ortadadır. Rüzgar ile aralarındaki meselenin aslını Bora ile konuşup konuşmayacağı ise henüz belli değildir.

Baht Oyunu 8. Bölüm Fragmanı

Bora Ada’nın şirket ile ilişkisini kesmesini isterken tam da o sırada Ada yeniden şirkette görünür. Onun şirkette kalmasını sağlayan kişi ise Bora’nın ortağıdır. Aslında Bora’dan hoşlanan Tuğçe sırf ona güçlü görünebilmek adına Bora ile çatışmaya karar verir. Ada ise bu çatışmanın en önemli malzemesidir onun için. Bu yüzden de Bora istemese de Ada’yı yeniden işe alır. Bu esnada şirkete gelen Kuzey isimli birisi Bora’nın Ada’yı kıskanmasına neden olur. O ne kadar Ada’dan uzak durmak istese de onu kıskandığı ve bunun için de kendisini tutamadığı ortadadır. Baht Oyunu 8. bölüm Salı akşamı Kanal D’de.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz