Günlerdir Eleştirilen Şeyma Subaşı’dan Yeni Hamle! Bakalım Nazar Boncuğu Onu Eleştirilerden Koruyabilecek mi?

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2021

Günlerdir Eleştirilen Şeyma Subaşı’dan Yeni Hamle! Bakalım Nazar Boncuğu Onu Eleştirilerden Koruyabilecek mi?

Geçtiğimiz günlerde yaklaşık 3 aydır kaldığı ve ardı ardına olaylar yaşadığı İbiza’dan Türkiye’ye dönen Şeyma Subaşı yine sosyal medyanın gündem maddelerinden birisi. Ancak bu kez hiç de bilindik bir şekilde değil. Bu kez ünlü internet fenomeni Subaşı eleştiri oklarının tam ucunda duruyor. Ama ondan da hamle üzerine hamle geliyor. İşte Şeyma’dan hodri meydan paylaşımı!

Hep Bir Olaydı ve İlgi Çekiyordu

Evliliğiyle, boşanmasıyla, sevgilileriyle, tatilleriyle, danslarıyla, sivri dilliliğiyle hep bir şekilde gündemde olan Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde sevgilisi Meedo ile birlikte İbiza’dan Türkiye’ye döndü. Döndü ama bu kez ülke onun bıraktığı ülke değildi açıkçası. Şeyma giderken de ülkenin sorunları vardı elbette ama yine de sosyal medya bir şekilde o sorunlardan bağımsız Şeyma’nın yaşantısıyla ilgilenebiliyordu.

Ama Bu Mecralar Baya Değişti Şeyma…

blank

Ama son bir haftadır ülkenin hemen her yerinden gelen yangın haberleri sosyal medyanın ve magazin dünyasının dengesini alt üst etti haliyle. Tüm ünlü isimler yangınla kalkıyor, dayanışma çalışmalarıyla uğraşıyor gece yine yangınla yatıyor. Kısacası Şeyma nerede dans etti, nerede yemek yeni artık pek de kimsenin ilgi alanı değil açıkçası. Yani değişen aslına bu mecra. Şeyma ise aslında her zamanki gibi davranmaya devam ediyor. Ama bu her zamanki gibi davranma ve her zamanki paylaşımları yapma hali birçok kişiyi epey sinirlendirdi doğrusu. Mahalle yanarken Şeyma saç taramakla eleştirildi.

Resmen Hodri Meydan

Aslında en büyük eleştiri her yer yanarken onun tekne fotoğrafı paylaşması üzerine geldi. Gelen bu eleştirilere karşı Şeyma Subaşı tekne bizim değil, arkadaşımızın. Ayrıca biz de olanlar için çok üzgünüz diyerek bir açıklama yaptı. Hatta hemen akabinde o da yangına dair paylaşımlar yaptı. Bugünse adeta hodri meydan dercesine yine bir tekne ve yine bir mükellef sofra. Bakalım Şeyma bu paylaşımı için nasıl eleştirilere maruz kalacak? Bakalım story’nin ortasına koyduğu o nazar boncuğu onu gelecek eleştirilerden koruyabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz