Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan Bir İtfaiye Erine Minnet İfadesi! Ünlü Oyuncunun Duygulandığı Anlar

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan Bir İtfaiye Erine Minnet İfadesi! Ünlü Oyuncunun Duygulandığı Anlar

Ülkenin dört bir yanında 150’den fazla bölgede meydana gelen orman yangınları konusunda daha ilk günden canla başla didinen isimlerden birisi de Ezgi Mola. Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye’si Ezgi Mola tüm bu süreçte kamuoyu yaratmak için elinden geleni yaptı. Bu arada başarılı sanatçı bu felaketle savaşan kahramanları da unutmadı. İşte Ezgi Mola’nın itfaiye eri ile ilgili paylaşımı!

Hepimiz Gurur Duyuyoruz

Gerek Twitter’dan gerekse Instagram’dan sosyal medyanın her mecrasından yangın felaketine karşı ses olmaya çalışan Ezgi Mola bugün de bir itfaiye erinin göstermiş olduğu duyarlılığa minnetini gösterdi. Başarılı oyuncu Instagramdan yayınladığı story’sinde gösterdiği örnek davranışla hepimizi duygulandıran itfaiye eri Ahmet Davşan’dan bahsetti. Ahmet Davşan henüz 1 hafta önce evlenen ve evlendiği için de aslında izinde olan bir itfaiye kahramanı. Yangını duyar duymaz iznini yarıda bırakan ve koşarak göreve gelen Davşan’ın söyledikleri ise hepimizi gururlandıracak cinsten.

Arkadaşlarım Çalışırken…

blank

Yeni evli ve izinde olan itfaiye eri Ahmet Davşan yangınları duyar duymaz eşi ile konuşarak iznini bitirdiğini ve görevine döneceğini söylüyor. Hatta “Arkadaşlarım çalışırken ben de burada olmalıydım. Eşim de burada olmam gerektiğini söyledi” diyerek herkesi duygulandırdı. Zaten duygusallığı ve toplumsal duyarlılığı ile tanıdığımız Ezgi Mola ise Ahmet Davşan’ın bu açıklamalarını Instagram hesabındaki story’siye minnet ve teşekkürle taşıdı.

İlk Günden Beri Ayakta

blank

Yangın konusunda başından bu yana elinden geleni yapmaya çalışan ve mümkün mertebe dayanışma ağlarının güçlenmesi için uğraşan Ezgi Mola kimileri tarafından da eleştiri yağmuruna tutuluyor. Ama sözünü kimselerden esirgemeyen genç oyuncu yine doğru bildiği yolda yürümeye devam ediyor. Bu haliyle, duyarlılığıyla ve ülkesinde olan bitene sessiz kalmamasıyla hayranlarının gönlünü her gün bir kez daha fethetmeyi başarıyor. Aynı minnet ve teşekkürü takipçileri ve sevenleri de ona sevgileri ile her daim göstermeye devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz