Bu Ülke İçin Ölmek Ruhumuzda Var! Teşkilat 6. Bölüm Fragmanı Yayında

Ayşegül S.

Haberler

5 Nisan 2021

Bu Ülke İçin Ölmek Ruhumuzda Var! Teşkilat 6. Bölüm Fragmanı Yayında

TRT 1’in yeni dizilerinden birisi olan Teşkilat’ta nefes kesici aksiyonlar devam ediyor. Birbirlerine ve ülkelerine bağlılıkları ile kendilerini ispatlayan ekip bakalım ne gibi başarılara imza atacak? İşte Teşkilat 6. Bölüm fragmanı!

Kan Akmasının Önüne Geçtiler

Geçtiğimiz hafta Serdar patlayıcı yüklü bir minibüstedir ve zamanı da gittikçe daralıyordur. Eğer ekip engel olamazsa hem birçok insanın kanı dökülecek hem de Türkiye uluslar arası kamuoyuna karşı zor duruma düşecektir. Bu esnada Hakkı, Pınar ve Zehra Alman polisinin ablukası altındadır. Ama Hulki’nin son andaki manevrası sayesinde hem zaman kazanırlar hem de meydana gelme olasılığı çok büyük olan krizin önüne geçebilirler.

Serdar’ın Başarısı

teşkilat serdar

Bu arada Neo-Naziler Türkiye aleyhinde yayın yapan bir derginin önünde protesto yapan Türklerin olduğu alana gelirler. Amaçları esir aldıkları Serdar’ı protestocuların arasında göstermek ve orada bulunanların ölmelerini sağlamaktır. Ancak gözden kaçırdıkları bir şey vardır. O da, ayrı düşmüş olsalar dahi bu muhteşem ekibin bir şekilde insanları kurtaracağıdır.        

Teşkilat 6. Bölüm Fragmanı

Neo-Nazilerin bu alçak planları bozulmuş olsa da maalesef bu esnada ekip bir kayıp verir. Hulki Rainer vasıtasıyla Fadi’ye esir düşmüştür. Kendisi Almanya’da babası ise hastanede yaşam mücadelesi veren Hulki’yi kurtarmak için ekip arkadaşları ellerinden geleni yapacaktır. Ayrıca deşifre olduğunu düşünen Ceren için de planlar değişecektir. Bunların ne yönde değiştiği, muhteşem ekibin Hulki’yi kurtarma operasyonu ve daha fazlası Teşkilat 6. Bölümde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz