Derin’in Herkesin Kanını Donduracak Planlarında Sona Doğru! Sadakatsiz 25. Bölüm Fragmanı Nefes Kesen Bir Sahneyle Yayında

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Derin’in Herkesin Kanını Donduracak Planlarında Sona Doğru! Sadakatsiz 25. Bölüm Fragmanı Nefes Kesen Bir Sahneyle Yayında

Kanal D’nin başarılı yapımlarından birisi olan Sadakatsiz dizisinde Derin’in planları hız kesmeden işlemeye devam ediyor. Volkan ve Asya’nın düştüğü tuzak ve bu tuzaktan kurtulup kurtulamayacakları ise merak konusu. İşte Sadakatsiz 25. Bölüm Fragmanı!

Asya ve Volkan’ın İçine Düştükleri Kabus

sadakatsiz asya ve volkan

Geçtiğimiz hafta Derin’in Asya ve Volkan için kurduğu tuzak gayet başarılı bir şekilde işlemeye devam eder. Derin’in bir anda ortadan kayboluşu ve arkasında bıraktığı izlerin her birisi Volkan ve Asya’yı işaret etmeye başlar. Polislerin ele geçirdikleri günlük, Volkan’ın telefonundan Derin’e gönderilmiş olan tehdit mesajı ve en sonunda da Volkan’ın kayıp arabasının bulunması. Tüm bunlar Derin’in ortadan kayboluşunda Volkan’ı suçlu duruma düşürecek delillerdir. Bu nedenle de Volkan şüpheli olma ihtimalinden dolayı Emniyet’e ifade vermek durumunda kalır.

Derin’in Asistanının İddiası

blank

Tüm oklar Asya ve Volkan’ı gösterirken bir de üzerine Derin’in asistanının Emniyet’e verdiği ifade artık işleri Volkan için daha zor hale getirir. Bu esnada bir ceset ihbarı alan polisler ve Güçlü ailesi cesedin olduğu yere doğru kaygılı bir şekilde yola çıkar.

Sadakatsiz 25. Bölüm Fragmanı

25. bölüm fragmanında en iyi haber söz konusu kadın cesedinin Derin’e ait olmaması. Ancak Derin planın başka bir aşamasına çoktan geçmiş görünüyor. Kanlar içerisinde Asya’nın evinin önüne gelen Derin’in durumunun ne olacağını ise bu bölümde öğreneceğiz. Derin’in Asya’yı zanlı duruma düşürüp düşüremeyeceği, sağlık durumunun nasıl olacağı ve daha fazlası Sadakatsiz 25. Bölümde!      

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz