Oyuncuların Yeni Projelerle Görüştüğü Söyleniyordu! Sevilen Dizi Menajerimi Ara İçin Flaş Bir Karar Alındı

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Oyuncuların Yeni Projelerle Görüştüğü Söyleniyordu! Sevilen Dizi Menajerimi Ara İçin Flaş Bir Karar Alındı

Sevilen dizi “Menajerimi Ara” bu sezon final yapacağı söylentileriyle hayranlarını çok üzmüştü. Neyse ki, Ay Yapım ve Star TV, diziyle ilgili flaş bir karar aldı!

Menajerimi Ara oyuncuları

Star TV’nin iddialı dizisi “Menajerimi Ara”, bu sezonun en heyecanla beklenen dizilerinden biriydi. Çünkü Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş gibi güçlü bir kadronun yanı sıra, ülkenin en ünlü isimleri diziye sırayla konuk oluyordu!

Deniz Can Aktaş Ahsen Eroğlu

Fransız dizisi “Call My Agent” uyarlaması olan “Menajerimi Ara”, eğlence sektörünün iç yüzünü de gözler önüne seriyordu. Genç bir kadının kendi ayakları üzerinde durma öyküsü, entrikalar, aşklar, komedi ne ararsanız vardı! Dizi, ilk bölümleriyle yüksek izlenme oranları da yakalamıştı. Ama birkaç bölüm sonra her şey değişti.

Yarışın Galibi “Masumlar Apartmanı”

Masumlar Apartmanı

Bu sezonun en büyük sürprizi “Masumlar Apartmanı”, salı günlerini domine etmeye başlayınca, olan “Menajerimi Ara” dizisine oldu. Dizinin ratingleri giderek düştü ve unutulmaya yüz tuttu. Onca drama dizisinin içinde izleyiciye nefes aldıran “Menajerimi Ara”ya yazık olacaktı. Neyse ki, kanal kritik bir müdahale yaparak dizinin yayın gününü değiştirdi. Pazar gününe alınan dizinin ratingleri yükseldi ancak final söylentileri hiç bitmedi! Tıpkı ekrandaki romantik komedi açığını dolduran “Sen Çal Kapımı” gibi, “Menajerimi Ara” da dramlara kurban gitmek üzereydi.

Menajerimi Ara

Geçen ay korkulan oldu. Dizinin yeni sezon onayı alamadığı, başrol oyuncusu Ahsen Eroğlu’nun da yeni projelerle görüştüğü söylendi. Herkes bu haberlere çok üzülse de, tıpkı “Hekimoğlu” gibi dizinin dijital platforma geçmesi için çalışmalara başlandığı iddiası da yayıldı. Öğrendik ki, dizi için daha güzel bir gelişme yaşandı!

Tam Gaz Devam

Menajerimi Ara oyuncuları

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, “Menajerimi Ara” gibi potansiyeli yüksek bir diziye kimse kıyamadı. Dizi, final yapmak bir kenara dursun, yaz boyu devam edecek. Bu durum, oyuncuları sevindirdi mi, üzdü mü, bilemiyoruz! Ancak sezonun en renkli işine yeni bir şans verilmesi, televizyonun geleceği açısından önemli görünüyor. “Menajerimi Ara”, “Hekimoğlu” ve “Sen Çal Kapımı” gibi iddialı diziler bile tutunamazsa, dramın içinde boğulup gideceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz