Hiç de “Minnoş” Değil! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Oynadığı Karaktere Benzeyen Yanlarını Açıkladı

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Hiç de “Minnoş” Değil! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Oynadığı Karaktere Benzeyen Yanlarını Açıkladı

Ünlü oyuncu Melis Sezen, “Sadakatsiz” dizisinde oynadığı Derin karakteriyle büyük bir çıkış yakaladı. Öğrendik ki, ona büyük bir şöhret getiren Derin’e çok benzeyen yanları varmış!

Melis Sezen

Melis Sezen, bu sezonun en sevilen dizilerinden “Sadakatsiz”de oynadığı Derin karakteri sayesinde bir dönüm noktası yaşadı. Beş yıl içinde geldiği nokta gerçekten de inanılmaz! Daha “Sadakatsiz” başlamadan, dizi ve film değerlendirme platformu IMDB’nin ‘Gündemde Olan Oyuncular Sıralaması’nda iki yıl üst üste ilk 100’e girdi. “Sadakatsiz” de başlayınca onu kimse tutamadı! Çoğu izleyici, dizideki “öteki kadın” olan Derin’i sevmese de, Melis Sezen’in oyunculuk performansına bayılıyor. Merak etmeyin, yakında Melis Sezen’i daha çok göreceğiz!

Hem Exxen Hem de Netflix

Melis Sezen

Genç oyuncu, “Sadakatsiz”de oynamadan önce de ses getiren projelerde rol kapmayı başarmış. Malum, Netflix dizileri yurt dışı avantajı nedeniyle her oyuncunun hayali. Meğer Melis Sezen, geçen yaz Burcu Biricik ve Uğur Yücel gibi önemli isimlerle “Fatma” dizisinde oynayarak herkesin hayalini gerçekleştirmiş. 27 Nisan’da yayınlanacak dizide onu ne hallerde göreceğiz acaba?

Melis Sezen’in diğer sürprizi de bir rap filmi! Kariyeri yükselişte bir oyuncu olarak, dönemin diğer yükselen değeri rap müzikle ilgili bir projede oynaması akıllıca bir seçim. Exxen’de yayınlanacak “Kovala” filminde sokakta büyüyen, içine kapanık ve kendini şarkı sözleriyle ifade eden birini oynadı. Anlatılana göre, çok sert ve küfürlü konuşan bir karakter izleyeceğiz!

Melis Sezen

Ne var ki, izleyicinin aklı hep Derin’de. Melis Sezen’in Hürriyet’ten Hakan Gence’yle birlikte yaptığı röportajda da sorular hep Derin üzerineydi. Bu sayede öğrendik ki, Melis Sezen ve Derin’in ortak noktaları da var!

Arnavut Damarı Varmış

Melis Sezen’in baba tarafı Arnavut’muş. Üstelik, meşhur “Arnavut damarı” genç oyuncuda da mevcutmuş! O damar attığında Derin’in meşhur çıldırma anlarına benzer sahneler yaşanıyormuş! Genç oyuncu, “Birinin arkamdan yalan söylemesi ve bunu öğrendiğimde o ‘gerçekliğin’ yıkılması beni çıldırtır. Bu çok nadir olur tabii, sabırlıyımdır” sözleriyle kendisi hakkındaki “minnoş” algısını yıkıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz