Yeni “Sakin ol champ” Vakası! Nazlı Kayı’nın “Pazartesi Sendromu” Hacı Sabancı’nın Meşhur Yorumunu Aratmadı

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Yeni “Sakin ol champ” Vakası! Nazlı Kayı’nın “Pazartesi Sendromu” Hacı Sabancı’nın Meşhur Yorumunu Aratmadı

İş insanı Hacı Sabancı’nın nişanlısı Nazlı Kayı, aileye çok iyi adapte oldu. Teknesinden yaptığı “pazartesi sendromu” paylaşımı, ikinci bir “Sakin ol champ, evdeyim” vakası gibiydi!

Hacı Sabancı Nazlı Kayı

Türkiye’nin en zenginleri arasında yer alan Sabancı Ailesi, bu yaz yapacakları düğüne hazırlanıyor. Malum, Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, uzun süreli bir beraberliğin ardından evlenme kararı aldı. Geçtiğimiz aralık ayında da sade bir törenle nişanlandılar. Düğün için de pandemi koşullarının hafifleşeceğini düşündükleri 2021 yazını beklediler. Ama Nazlı Kayı çoktan aileye adapte oldu!

Pınar Sabancı’nın İzinden Gidiyor

Nazlı Kayı Pınar Sabancı

Nazlı Kayı, nişanlandığından beri Sabancıların diğer gelini Pınar Sabancı ile karşılaştırılıyor. Pınar Sabancı’yı saçından takılarına kadar örnek aldığı konuşulan Nazlı Kayı, eğitimde de onun izinden gitti! İngiltere’de hukuk eğitimi alan ama başka sulara yelken açmak isteyen Nazlı Kayı, Pınar Sabancı gibi psikoloji eğitimi almaya başladı. Aslında hukuk okumadığına yönelik iddialar da var, belki de alan değiştirmesinin sebebi budur!

Nazlı Kayı, eğitim hayatı ve stilinde Pınar Sabancı esintileri taşısa da, sosyal medyada nişanlısı Hacı Sabancı’nın izinden gidiyor. Bu sabah çektiği “pazartesi sendromu” fotoğrafı, meşhur “Sakin ol champ” paylaşımını aratmıyordu!

Sendromu Teknede Atlatmaya Çalışıyor

Nazlı Kayı

Bu sabah, pazartesi yorgunluğunu teknede atmaya karar veren Nazlı Kayı, talihsiz bir paylaşım yaptı. Teknesinde çektiği “pazartesi sendromu” fotoğrafı, yeni bir isyan dalgası başlatabilir. Covid-19 vakaları tavan yapmışken, her gün toplu taşımayla işe gitmek zorunda kalan insanların bu fotoğrafı seveceğini sanmıyoruz!

Nazlı Kayı story

Neyse ki, Nazlı Kayı sendromunu Instagram’ın hikayeler bölümünde paylaşmayı tercih etti. Sabancı cephesinden gelecek ikinci bir “Sakin ol champ” vakasını kaldırmak zor olurdu!

Zenginin Malı Züğürdün Çenesini Yordu

Hacı Sabancı

Malum, pandeminin yeni başladığı dönemde herkes çok gergindi ve tedbir almaya çok daha yatkındık. Üzerine hafta sonu yasakları başlayınca, sinirler iyice gerildi. O dönemde, Hacı Sabancı açık havada spor yaptığı görüntüleri paylaşınca büyük tepki gördü.

Hacı Sabancı instagram

Spor bahanesiyle dışarı çıktığı için tepki gören Hacı Sabancı’nın cevabı netti: “Sakin ol champ, evdeyim!” Nazlı Kayı’nın paylaşımının da bundan aşağı kalır yanı yok. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz