“Bu Yolun Sonu Karanlık İsmail” Harun Son Noktayı Koydu Artık Geri Dönüş Yok! Masumiyet’in 10. Bölüm Fragmanı

Beyza S.

FOX

22 Nisan 2021

“Bu Yolun Sonu Karanlık İsmail” Harun Son Noktayı Koydu Artık Geri Dönüş Yok! Masumiyet’in 10. Bölüm Fragmanı

Masumiyet dizisinin yeni bölümünde yine sular durulmuyor. Harun İsmail’e karşı harekete geçti. Para için her şeyi yapan Timur parayı kaybettiğini duyunca delirdi. Harun ve Bahar Ilgazların üstesinden gelebilecek mi? Bitti diyen İlker’e karşı İrem ne yapacak?

masumiyet

Fox Tv’nin sevilen dizisi Masumiyet ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. İlk bölümünden beri reyting listelerini altüst eden fenomen dizi, bu sezonun en ilgi çekici yapımlarından biri haline geldi. Her hafta milyonları ekrana kilitleyen Masumiyet güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla sevenleri ile buluşmaya tam gaz devam ediyor.

masumiyet

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın gibi isimlerin olduğu Masumiyet’in yeni bölümünden ilk ayrıntılar geldi. Yeni bölümde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber bir göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

İsmail herkesi şoka sokan o sözlerini unutturmaya çalışsa da Hale her şeyin farkındaydı. İsmail’in bir işler çevirdiğini anlayan Hale, söylenenlerin peşini bırakmadı ve her şeyin başladığı o gecede neler olup bittiğini öğrenmek için harekete geçti.

masumiyet

Ela’nın aldığı heyet raporu ise her şeyi değiştirdi. Babasıyla tüm ipleri koparan İlker, bir de Ela’nın heyet raporu ile sarsıldı. Heyet raporu ile Ela’nın ifadesi yalanlanınca dava farklı bir yöne evrildi. Yeni gelişmeler İlker ve Hale için hiç iyi olmadı.

masumiyet

Gerçeklerle yüzleşen Ela, İlker’e karşı hislerinden kurtulmak için çabalasa da her şey onun için çok daha zorlaştı. Harun’un olaylara el atmasıyla birlikte ise Hale’nin oyunları da açığa çıkmaya başladı. Güçlerini birleştiren Bahar ve Harun, Ilgazlara zor anlar yaşatacaktır.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz