Kardeşlerim dizisinin Şengül’ü Fadik Sevin Atasoy’un 7 yaşında bir TRT dizisinde oynamış! İşte o sıcacık görüntüler…

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Kardeşlerim dizisinin Şengül’ü Fadik Sevin Atasoy’un 7 yaşında bir TRT dizisinde oynamış! İşte o sıcacık görüntüler…

Kardeşlerim dizisinde Şengül karakterini canlandıran Fadik Sevin Atasoy; bugün Instagram hesabından tbt yaparak geçmişe gitti! TRT’de 7 yaşında rol aldığı diziyi paylaşarak herkesi şaşırttı! İşte o görüntüler…

Kardeşlerim

Kardeşlerim Dizisi Yürekleri Dağlıyor!

ATV’nin bizi drama boğan dizisi Kardeşlerim yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgiyle takip edilmeye başlandı. 2021 yayın sezonunda ilgiyle takip edilen bütün dizilerin temelinde dram var, umarım yılın sonunda hepimiz dram zehirlenmesinden hastanelik olmayız! Ancak Kardeşlerim dizisi bütün ülkenin “dram” rezervini tek başına karşılamayı hedefliyor olacak ki; izleyen herkesi ağlatmayı başarıyor.

Kardeşlerim

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen Kardeşlerim dizisinin acı dolu hikayesinin yanında güçlü oyuncu kadrosu da dikkatleri çekiyor. Cemal Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Simge Selçuk, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy’un başrollerini canlandırdığı dizi ise trajik olaylar silsilesinde hem anne hem de babalarını kaybedne kardeşlerin hayat öyküsü anlatılıyor. Dizinin kötü kalpli yengesi Şengül karakterini ise Fadik Sevin Atasoy canlandırıyor.

blank

Fadik Sevin Atasoy’un TBT’si Olay Oldu!

45 yaşındaki Fadik Sevin Atasoy, Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Şengül karakteriyle Türkiye’nin nefret ettiği karakterlerden biri oldu! Bildiğiniz gibi ülkemizde kötü karakterini canlandıran oyuncular her zaman tepki toplar. Fakat güzel oyuncunun Instagram paylaşımını görünce; Fadik Sevin Atasoy’u sevmemeniz imkansız olacak! 45 yaşındaki güzel oyuncunun kariyeri 7 yaşında başlamış!

Bugün Instagram’ın ünlü TBT günü, birçok ünlü sima Perşembe günleri “Hani benim gençliğim!” moduna giriyor ve gençliğinden ya da Koronavirüs pandemisinden önceki zamanları paylaşarak geçmişi yad ediyor. Gün içinde pek çok ünlüden TBT paylaşımları görmemize rağmen Fadik Sevin Atasoy’ın TBT paylaşımı olay oldu!

Fadik Sevin Atasoy geçmişe (gerçekten de geçmişe) giderek ilk rol aldığı diziden bir görüntüyü Instagram takipçileriyle paylaştı! 7 yaşında TRT’nin bir dizisinde rol alan güzel oyuncu “Ahmet’in Günlüğü”nde “Meral” karakterine can vermiş. Fadik Sevin Atasoy’un güzelliğine ve tatlılığına diyecek yok.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz