Gelinim Mutfakta’dan Ayrılan Demet Akalın Konserlerden Arta Kalan Zamanlarını Bakın Nasıl Geçiriyor? Hira’nın Büyük Yeteneği!

Aleyna

Haberler

24 Ekim 2021

Gelinim Mutfakta’dan Ayrılan Demet Akalın Konserlerden Arta Kalan Zamanlarını Bakın Nasıl Geçiriyor? Hira’nın Büyük Yeteneği!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Kanal D’de sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrıldığını TV8’de açıklamıştı. Programın çok fazla zamanını aldığını söyleyen Demet Akalın, kızıyla ve ailesiyle daha çok vakit geçirmek istediğini dile getiriyordu. Gelinim Mutfakta’nın ardından konserlerine tam gaz devam eden Demet Akalın, bugün Instagram hesabında kızı Hira’nın yeteneklerini paylaştı.

Bildiğiniz gibi Demet Akalın ve Okan Kurt geçtiğimiz günlerde oldukça zorlu zamanlar geçirmişti. Okan Kurt’un Hirahan’da kavgaya karışmasının ardından Demet Akalın, Instagram hesabında videolar yayınlayarak emniyet güçleri ve basın mensuplarından yardım istemişti; “Şu an İzmir Havalimanı’ndan dönmeye çalışıyorum. Yan tarafla kavga olmuş ve Okan’ı dışarı çıkartmıyorlarmış, polisi de içeri sokmuyorlarmış… Okan’ın can güvenliği yok. Beykoz Emniyet’i nerede? Ben de İstanbul’a inince oraya gideceğim. Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Bu nasıl bir şey ya? Böyle bir şey olabilir mi? ‘Çıkartmayacağız Okan Kurt’u o dükkandan…’ Nasıl oluyor bu işler? Basındaki arkadaşlarımdan da rica ediyorum. Adamın can güvenliği yok yani. Bir inin bakalım oraya, ben yoldayım. Ben de gideceğim kadın başıma. Hangi sokağı kapatıp, kimi dükkana almıyorlar göreceğiz! Polisi tutuyor adamlar. Polisin içeri girmesine izin vermiyorlar.”

Hira’nın Yetenekleri!

Kavganın ardından ise Demet Akalın ve Okan Kurt bu kötü günleri unutmak için soluğu yurt dışında almış ve ilk olarak Fransa, oradan da İtalya’ya giderek kısa bir tatil yapmıştı. Tatilin ardından ise Demet Akalın dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor. Şehir şehir gezerek konserler veren güzel şarkıcı boş günlerinde ise kızı Hira’yla ilgileniyor. Bugün ise Demet Akalın kızı Hira’nın yeteneklerini tüm takipçilerine göstermekten geri durmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz