Bunu da Yaptı! Seren Serengil Öyle Bir İddiayla Gündeme Geldi ki Görenler Şoke Oldu: ”Geleceğin…”

Aleyna

Haberler

20 Ekim 2021

Bunu da Yaptı! Seren Serengil Öyle Bir İddiayla Gündeme Geldi ki Görenler Şoke Oldu: ”Geleceğin…”

Seren Serengil ne yapıp ne edip her defasında magazin gündemine düşmeyi başarıyor. Şu sıralar oldukça yoğun bir çalışma temposuna sahip olan Seren Serengil, açıklamalarıyla her zaman herkesi şoke ediyor. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü sanatçı, geçtiğimiz saatlerde öyle bir iddiada bulundu ki gördüğünüzde şoke olacaksınız!

Başını Kaşıyacak Vakti Yok!

Seren Serengil, gündüz kuşağı programları arasında en çok takip edilenlerden biri olan Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında Bircan Bali ve Deniz Akkaya ile birlikte yorumculuk yapıyor.

Programdaki açıklamalarıyla her zaman gündemi sarsmayı başaran ünlü sanatçı, bunun yanı sıra şu sıralar Nişantaşı’nda açtığı butiği ile de yakından ilgileniyor.

Geçtiğimiz günlerde butiğindeki ayakkabı fiyatları ile görenleri şoke eden ve fiyat konusunda dünya markalarıyla yarışan Seren Serengil, kendi markasının mankenliğini de yapıyor.

Bu yoğun tempodan vakit bulduğu zamanlarda sevgilisi ile vakit geçiren ve sevdiği isimlerin sahnelerini izlemeye giden Seren Serengil’in Ajda Pekkan sevgisini bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz.

Sürekli olarak Ajda Pekkan dinleyen Seren Serengil, son olarak Ajda Pekkan ile ilgili bir iddiasıyla ortalığı fena karıştırdı.

”Geleceğin Ajda’sı!”

Ajda Pekkan’ın yeni şarkısı eşliğinde dans ettiği bir videosunu paylaşan Seren Serengil, kendisine gelen bu mesajı hikayesinde paylaştı ve ”Geleceğin Ajda’sı” olma iddiasıyla görenleri şoke etti. Bu iddia Seren Serengil’in takipçilerini ikiye bölerken ilerleyen zamanlarda Seren Serengil bu konu ile ilgili ayrıntılı bir açıklama yapacak mı, merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz