Kerem Bürsin’le Aşk Yaşayan Hande’den Derin Dekolte: Hande Erçel’in Leoparlı Mayosu Instagram’ı Yaktı!

Aleyna

Haberler

20 Ekim 2021

Kerem Bürsin’le Aşk Yaşayan Hande’den Derin Dekolte: Hande Erçel’in Leoparlı Mayosu Instagram’ı Yaktı!

Hande Erçel, son zamanların en beğenilen kadın oyuncularından biri. Hem iş hayatıyla hem de aşk hayatıyla oldukça bereketli bir dönemden geçen Hande Erçel, geçtiğimiz saatlerde paylaştığı bir fotoğrafla yürekleri ağza getirdi. Yazın bitişini kabullenemeyen güzel oyuncu, mayolu pozuyla Instagram’a damga vurdu.

Dur Durak Bilmeden Çalışıyor!

Hande Erçel, romantik komedi dizilerinin olmazsa olmaz isimlerinden biri. Bu zamana kadar pek çok farklı yapımda yer alan güzel oyuncuyu en son Kerem Bürsin ile partner olduğu Sen Çal Kapımı’da izledik.

Dizinin final yapmasının ardından kısa bir süre tatil yapan Kerem Bürsin ve Hande Erçel çifti şu sıralar bir yandan kendilerine gelen yeni projeleri değerlendiriyor bir yandan da reklam filmlerinde yer alıyorlar.

Kerem Bürsin; bir içecek markasının reklam yüzü olurken, Hande Erçel de uzun süredir anlaşmalı olduğu bir giyim markasının reklamlarında yer almayı sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde bu marka ile yepyeni bir çekim gerçekleştiren Hande Erçel, birbirinden iddialı kıyafetlerin içinde göz kamaştırıcı gözükürken birkaç saat önce yaptığı bir paylaşımla yine herkesin beğenisi kazandı.

Leoparlı Mayosuyla Ortalığı Fena Salladı!

Bu fotoğrafını 24 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabında hikaye olarak paylaşan Hande Erçel, kısa sürede oldukça fazla beğeni topladı. Fit vücuduyla dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu bacak dekoltesi ile görenleri kendine hayran bıraktı. Düzenli olarak spor yapan ve beslenmesine dikkat eden güzel oyuncu, takipçileriyle daha uzun süre bu tarz fotoğraflar paylaşacakmış gibi duruyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz