İmparator Şaşırtmaya Devam Ediyor: Kendisinden 43 Yaş Küçük Sevgisiyle Poz Veren İbrahim Tatlıses Aşkını Haykırdı!

Aleyna

Haberler

21 Ekim 2021

İmparator Şaşırtmaya Devam Ediyor: Kendisinden 43 Yaş Küçük Sevgisiyle Poz Veren İbrahim Tatlıses Aşkını Haykırdı!

Son günlerin en olaylı isimlerinden İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz aylarda “gönül evliliği yaptık” dediği sevgilisi Gülçin Karakaya ile el ele fotoğraf paylaşınca ortalık karıştı. Instagram’ı aktif olarak kullanmayı ihmal etmeyen İbrahim Tatlıses’in sevgilisiyle el ele fotoğrafını görenler ise oldukça şaşırdı. Bildiğiniz gibi İbo, daha önce hiç sevgilisiyle fotoğraf paylaşmamıştı!

Evlilik Karşaması!

İbrahim Tatlıses önce haftalarda Derya Tuna ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin düğününe katılmış ve geline taktığı 250 bin TL değerindeki altın kemerle sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı. Şimdiye kadar 4 evlilik yaptığını bildiğimiz İbo, şimdilerde kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile birliktelik yaşıyor. Ancak çiftimiz evli mi, değil mi bunu henüz anlamış değiliz. Bunun nedeni ise İbrahim Tatlıses’in yaptığı farklı açıklamalar!

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

İlk olarak Star TV programında Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıklayan İbrahim Tatlıses, sonrasında da “Biz resmi nikah değil gönül evliliği yaptık!” diyerek herkesi şaşırtmıştı. Ancak bu açıklamanın ardından İbrahim Tatlıses kafaları karıştırmaya devam etti. Gülçin Karakaya ile evlenip evlenmediğine bir türlü karar veremeyen İbrahim Tatlıses’ten yeni bir açıklama gelmişti; “Ben evlendim, İzmir’de çekirdek bir aile kurdum, bu aile ile geçiniyorum. Eşimle bir aile kurdum. Gülçin Karakaya’yı edepli terbiyeli olduğu, paracı olmadığı için, riyakar olmadığı için sevdim. Aramızdaki yaş farkı da hiçbir şeye engel değil!”

İbrahim Tatlıses Aşka Geldi!

blank

Tüm bunların ardından ise İbrahim Tatlıses bugün Instagram hesabında, uzun yıllardır birliktelik yaşadığı Gülçin Karakaya ile fotoğraf paylaştı hem de el ele! Fotoğrafın açıklamasına ise orman manzaralı evlere dair bir not eklemeyi ihmal etmedi. Bu paylaşımdan sonra ise sosyal medya fena karıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz