Demet Akalın Cephesinde Sular Durulmuyor! Şimdi de Söylemezsem Olmaz’a Cephe Aldılar: “Taraflı…”

Aleyna

Haberler

21 Ekim 2021

Demet Akalın Cephesinde Sular Durulmuyor! Şimdi de Söylemezsem Olmaz’a Cephe Aldılar: “Taraflı…”

Polemikleriyle nam salan ünlü popçu Demet Akalın’ın adı bu sefer de eşi Okan Kurt’un kavga olayıyla dillerden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde restoran komşusuyla kavgaya tutşan Okan Kurt, bugün sosyal medya hesabında yaptığı açıklama ile herkesi şaşırtıyor!

Okan Kurt ve Demet Akalın’ın Restoranı Hirahan Çalkalanıyor!

demet akalın ve okan kurt düğünü

Hepimizin bildiği gibi Demet Akalın ve Okan Kurt, geçtiğimiz yıllarda Hirahan adlı bir restoran açmışlardı. Ünlülerin akın ettiği restoranda Okan Kurt ve Demek Akalın bir hayli çok vakit geçirmeye başlamışlardı. İşlerin iyi gittiği belli olan restoranın geçtiğimiz aylarda ikinci şubesini açmışlardı.

blank

Ancak ikinci restoranın sevinci, Okan Kurt’un restoran komşusuyla kavga etmesinin gölgesinde kaldı. Geçtiğimiz günlerde Hirahan’da düzenlenen bir düğün organizaysonu sonrasında, Okan Kurt’un kardeşinin mülk sahibi olduğu yan restoran’ın işletmecisi, konu ile ilgili Okan Kurt’a dert yanmış, böylece aralarında bir tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüştü ve o anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Okan Kurt’tan Olayla İlgili Açıklama Geldi!

blank

Demet Akalın o görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşarak Okan Kurt’un alıkonulduğunu iddia etmişti Okan Kurt ise bu durumun üzerine “O gece bizim mekanda düğün yemeği vardı. Söylendiği gibi müzik yüksek değildi. Ben de o gün Galatasaray maçını izlemişim, yorgunum eve gideceğim… Görüntülerde göründüğü gibi biz tartışmaya başlayınca annem geldi ve ‘Oğlum ne yapıyorsunuz sakin olun’ dedi… Anneme dirsek atıp, küfredince olaylar başladı zaten.” şeklinde açıklama yapmıştı.

blank

Ayrıca hakkında ortaya atılan kira ödemiyor dedikodularına da “Benim 15 aydır kira ödemediğimi söylüyorlar. Şu an Demet ve Hira’yla birlikte Paris’teyiz, tatile geldik bir kaç gün. Babama söyleyip dekontların hepsini size gönderteceğim. Pandemi döneminde bile bütün kiralarını tıkır tıkır ödedim. Asıl onlar nereye ne kadar kira ödüyorlarmış bir ona bakın bakalım… Bir onu araştırın kira ödüyorlar mı ödemiyorlar mı?.. ” şeklinde cevap veren Okan Kurt, bugün de sosyal medya hesabından Deniz Akkaya’ya çağrıda bulundu.

Bugünkü Paylaşımı Herkesi Şaşırttı!

blank

Olayın üzerine, Deniz Akkaya, yandaki restoranı ziyaret ederek olayları dinledi. Bu olay magazine taşınınca ise Okan Kurt bugün sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla Deniz Akka’yı kendi restoranını da ziyaret edip, olayları bir de kendisinden dinlemeye davet etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz