Okan Kurt’un Yaşadığı Kavgadan Sonra Demet Akalın Dayanamadı Ülkeyi Terk Etti: Fransa’nın Ardından Şimdi de…

Aleyna

Haberler

20 Ekim 2021

Okan Kurt’un Yaşadığı Kavgadan Sonra Demet Akalın Dayanamadı Ülkeyi Terk Etti: Fransa’nın Ardından Şimdi de…

Gelinim Mutfakta macerasının ardından bir süreliğine televizyona ara veren güzel şarkıcı Demet Akalın, şimdilerde Fransa, İtalya derken tüm Avrupa’yı gezmeye başladı. Son kavganın ardından stres atmak için yurt dışına giden güzel şarkıcı ilk olarak soluğu Fransa Paris’te aldı. Oradan da Milano’ya İtalya’ya geçti! Bakalım yeni durakları neresi olacak?

Kavga Ortalığı Karıştırdı!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt geçtiğimiz günlerde Hirahan’da bir kavgaya karışmış ve ardından da rehin tutulmuştu. Bu anları Instagram hesabında paylaşan Demet Akalın, İzmir’de olduğunu ve Okan Kurt’un yanına gitmeye çalıştığı bu süre zarfı içinde basın mensuplarının ve emniyet güçlerinin Hirahan’a giderek duruma el atmaları gerektiğini ifade etti;

Demet Akalın

“Şu an İzmir Havalimanı’ndan dönmeye çalışıyorum. Yan tarafla kavga olmuş ve Okan’ı dışarı çıkartmıyorlarmış, polisi de içeri sokmuyorlarmış… Okan’ın can güvenliği yok. Beykoz Emniyet’i nerede? Ben de İstanbul’a inince oraya gideceğim. Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Bu nasıl bir şey ya? Böyle bir şey olabilir mi? ‘Çıkartmayacağız Okan Kurt’u o dükkandan…’ Nasıl oluyor bu işler? Basındaki arkadaşlarımdan da rica ediyorum. Adamın can güvenliği yok yani. Bir inin bakalım oraya, ben yoldayım. Ben de gideceğim kadın başıma. Hangi sokağı kapatıp, kimi dükkana almıyorlar göreceğiz! Polisi tutuyor adamlar. Polisin içeri girmesine izin vermiyorlar.”

blank

Demet Akalın Türkiye’yi Terk Etti!

Bu yaşananların ardından gecenin ilerleyen saatlerinde Okan Kurt, basın mensuplarına yaptığı açıklamada kavgayı karşı tarafın çıkarttığını ve ailesine küfür edildiğini dile getirdi. Bunların üzerine ise Demet Akalın, Söylemezsem Olmaz programına katılarak gerginliğin olduğu bir ortamda bulunmak istemediğini söyledi. Hatta oradan da taşınacaklarını belirtti.

blank

Bu açıklamanın ardından Demet Akalın ve ailesi soluğu Fransa’da aldı. Paris’e seyahat eden Demet Akalın, Okan Kurt ve kızları Hira, sonrasında da İtalya’ya geçtiler. Bakalım daha ne kadar gezecekler?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz